Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

De ce nu reusesc sa am o relatie serioasa?

- - - - -
  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#19
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,494
  • Înscris: 19.04.2009
Pot fi tutorii legali, bunici, alte rude care il au in acte pan la 18 ani.
In urma accidentelor feroviare, asa se procedeaza.


dar nu-i exclusa nici varianta stafiilor.

Edited by Lex404, 01 November 2016 - 23:15.


#20
corina_geo

corina_geo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,093
  • Înscris: 30.09.2008

Quote

ai mei mai vin cateodata la mine acasa

Asta e limbaj codat pentru a spune: "Locuiesc cu babacii?" Posted Image

Stai linistit, nu e vreo rusine sa stai cu parintii la 17...aproape 18 ani. Probleme de la 25-30 incolo. Posted Image

#21
Jammalan-the-Prophet

Jammalan-the-Prophet

    Legendary

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,140
  • Înscris: 17.05.2016

View Postarg, on 01 noiembrie 2016 - 23:00, said:

Sigrur nu este o "blonda"?

Tinand cont ca se mira de ce nu are erectie cand facea pipi , ....:)

#22
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006

View PostLex404, on 01 noiembrie 2016 - 23:15, said:

dar nu-i exclusa nici varianta stafiilor.
Eu zic ca e mai degraba vorba despre trollii care vin sa il viziteze.

#23
balauru69

balauru69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,869
  • Înscris: 27.08.2005
La 17-18 ani tre sa futi tot ce prinzi, nu sa cauti relatii serioase. O sa ai timp si de alea, si-o sa-ti iasa peri albi din cauza lor.

#24
bind

bind

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 585
  • Înscris: 02.10.2016

View Postbalauru69, on 01 noiembrie 2016 - 23:41, said:

La 17-18 ani tre sa futi tot ce prinzi
Si sa ai grija sa nu faci bataturi :D

#25
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,683
  • Înscris: 29.03.2010
Probabil nu ai o relație serioasă pentru că nu ești destul de matur pentru una. Până acum ai descris doar comportamentul fostelor tale prietene, care toate par copile. Va trebui să alegi cu atenție persoana pe care o vrei alături de tine. Ai avut cam multe "relații" până la 18 ani. Poate că dacă vezi o fată care te place, te și bagi în relație, dar nu merge așa...va dura doar dacă o placi și tu. Din moment ce te frământă subiectul "relație serioasă", află că durata nu contează, ci intensitatea.

Trebuie să știi să nu lași femeile (nu doar femeile, ci oamenii în general, dar aici vorbim despre femei pentru că asta te interesează pe tine în acest thread) să profite de pe urma ta. Dacă ți se pare că cineva profită, trebuie să ai o discuție civilizată cu acea persoană, în care să îi spui punctul tău de vedere. Dacă nu înțelege, atunci va trebui să termini relația, fără să îți pară rău că ai distrus-o. Dacă persoana nu e potrivită pentru tine, atunci relația trebuie să se termine. Dar...asta e mai greu de aplicat atunci când există sentimente

#26
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005

View Postbind, on 01 noiembrie 2016 - 23:58, said:

Si sa ai grija sa nu faci bataturi Posted Image
Baaa, esti nebun ? Am ras copios. Bravo. Ai un big like.

Pentru initiator: Eu am dublul varstei tale, dar daca nu iti convine viata ta, nu vrei sa facem schimb ? Nu ca as duce-o rau, Am casa (casa nu apartament ) masina un salariu bunicel, doi copii si o nevasta. Ce mai...vei fi un om implinit. Lasa-ma pe mine la 17 ani dar cu mintea de acum...pai nu numai ca le schimbam la 3 luni, dar cred ca mai mult de 3 saptamani nu prindeau cu mine...si apoi rocada.
Nu fi fraier dar vezi ca balaurul69 a spus un mare adevar...cred ca stie el de ce :)

Edited by tehnics, 02 November 2016 - 00:14.


#27
Reynolds

Reynolds

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,998
  • Înscris: 01.03.2006

View Postsoulshark01, on 01 noiembrie 2016 - 22:31, said:

...alta dadea "maneaua" la maxim cand avea chef sa asculte muzica si eu stau intr-o garsoniera in chirie...
Au crescut standardele in Rahova.
La 17-18 ani sa-ti pui asemenea intrebari...la 21 te certi cu babele in piata ca dau legatura de patrunjel cu un 1.5 lei.

#28
leul_tau

leul_tau

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,399
  • Înscris: 05.08.2013
Copii, nu are rost să vă irosiți viata , încercați ceva mai interesant, cum ar fi  o viață lipsită de griji și nevoi!

Edited by leul_tau, 02 November 2016 - 05:14.


#29
Damascus77

Damascus77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,911
  • Înscris: 11.07.2015
"De ce nu reusesc sa am o relatie serioasa?"


Pentru ca esti al dracului de bulanos, fire-ai tu sa fii...

#30
Sarpele5

Sarpele5

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 02.11.2016
Eu am 19 ani, si spun cu mana pe inima ca seara ma duc in cluburi, iau cate o bagaboanta acasa, iau 2 sticle de bere ieftina sa ne facem paleta, ne jucam asa umpic, iar a doua zi nici nu stiu daca o sa o mai revad vreodata si iau totul de la capat Posted Image, si nu am avut pana acum nici o relatie, sincer.  Dar mai conteaza si unde cauti, ca daca mi se pune in cap sa caut o gagica cu care sa-mi petrec eternitatea, in niciun caz nu va fii una care accepta ca orice baiat sa o ia acasa, sa o imbete si sa o...Cauta si tu pe la bliblioteci, concerte, facultate cand si daca intri acolo.
Mai aveam eu ceva coleg de ala care se plangea ca nu-l prea plac fetele. Dar el prin "fata" intelegea o domnisoara fierbinte, cu forme accentuate, subtire cu talie de viespe, care vorbeste cu accent frantuzesc si pe langa astea sa fie si fata de casaPosted Image . Vezi ca fete se cheama si alea mai grasute, si alea mai blana, si aia de 1.55, desi ai putea sa-i dai din picioare, tot fata e.  Daca vrei material pentru casatorie, cauta si tu pe cineva cu un comportament mai ok.
Si asta cu a te impune mi se pare....Bai, si femeile sunt tot oameni, vorba aia, nici tu nu prea cred ca esti perfect nici tu. Fii si tu mai ingaduitor, sau discuta. Ca nu cred ca vrei sa te c**ci in ea de relatie doar pentru ca o alta gagica nu prea ii place sa se spele pe picioare si te roaga sa ii faci un masaj, sau alta asculta rap si ti-e rusine de vecini ca sunt prea multe injuraturi. Nici sa accepti toate rahaturile, dar nici sa te impui doar de dragul de a te impune.

#31
cobi1

cobi1

    Bagator in seama

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,767
  • Înscris: 28.02.2011
Daca te uiti doar la aspectul fizic ( sani/buci/fatzau ) si-ti plac si manelele se pare ca ai un tipar nesanatos in alegeri ..

View PostLex404, on 01 noiembrie 2016 - 22:55, said:



Poate i-au murit parintii intr-un accident feroviar si i-au ramas masina si casa mostenire.

View PostLex404, on 01 noiembrie 2016 - 23:15, said:

Pot fi tutorii legali, bunici, alte rude care il au in acte pan la 18 ani.
In urma accidentelor feroviare, asa se procedeaza.


dar nu-i exclusa nici varianta stafiilor.
Ma asteptam  la mai mult de la un moderator ( degeaba ) . Dar apoi mi-am adus aminte ca esti roman ...

#32
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Ce vrei tu de la o "relatie serioasa" la varsta asta? Ia incearca sa ai o relatie serioasa cu scoala si o  relatie normala si sanatoasa cu celelalte categorii: prieteni, prietene, discoteci, localuri, cinematografe, biblioteci(?), parcuri, Mamaia, Bucegi,....

#33
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,394
  • Înscris: 06.02.2008


View Postsoulshark01, on 01 noiembrie 2016 - 22:31, said:

Nu vreau sa fac o drama, doar ca am prieteni care de exemplu, au 20 de ani si sunt impreuna de la 17.

Deși ești un puști de sex masculin aici ai sunat ca o femeie depresivă trecută de prima tinerețe.



#34
elTropicoPresidente

elTropicoPresidente

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 551
  • Înscris: 02.11.2016
@initiator:   relatie serioasa  (era sa citesc felatie) la 17 ani?

LOL, du-te ma de aici si invata pentru BAC!

Edited by elTropicoPresidente, 02 November 2016 - 22:45.


#35
Reynolds

Reynolds

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,998
  • Înscris: 01.03.2006

View PostSarpele5, on 02 noiembrie 2016 - 09:09, said:



Corect. Si Oana Roman e femeie.

Edited by Reynolds, 02 November 2016 - 22:45.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate