Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Hoteluri noi 2017

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
moniK_06

moniK_06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 574
  • Înscris: 11.11.2006
chiar daca vad ca a trecut ceva timp de la ultima postare, tinand cont ca vremea de afara ne sugereaza ca mai e ceva pana la sezonul estival, completez si  eu lista cu hoteluri noi pt sezonul 2017
- Eftalia Ocean 5* - Alanya
- Sentido Numa Bay 5* - Alanya
- Rixos World The Land Of Legends 5* - Belek
- Granada Luxury Belek 5* - Belek.
Noi l-am ales pe ultimul, speram sa fie o decizie inspirata  Posted Image

#20
ana anghel

ana anghel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 15.05.2007
Granada Luxury Belek se va deschide pe 1 mai?asa am vazut.trebuia deschis in martie,probabil nu a fost terminat.

Monik_06 in ce perioada mergeti la Granada?

#21
moniK_06

moniK_06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 574
  • Înscris: 11.11.2006

View Postana anghel, on 21 aprilie 2017 - 11:01, said:

Granada Luxury Belek se va deschide pe 1 mai?asa am vazut.trebuia deschis in martie,probabil nu a fost terminat.

Monik_06 in ce perioada mergeti la Granada?

S-a deshis deja, weekendul trecut.
Trebuia sa se deshida pe 15 martie dar au mai amanat. De 1 mai am vazut ca au ceva concert deja. Nu am dat mare importanta pt cel de la 1 mai ca nu suntem acolo :) Am vazut insa ca mai promoveaza tot felul de evenimente ce vor fi pe parcursul verii, sa vedem ce info mai apar si ce va fi in perioada cand suntem cazati.

Am vazut un filmulet , turul hotelului dar nu stiu insa care e situatia cu Aqua Parkul. Mai asteptam, noi oricum mergem la inceputul lunii iulie.

Edited by moniK_06, 21 April 2017 - 11:45.


#22
criss_65

criss_65

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,349
  • Înscris: 07.05.2007
pt moniK_06':
Hotelul Rixos World The Land Of Legends 5* - Belek este deschis de anul trecut.... Noi am fost în Rixos Tekirova în august 2016 şi ne-au tot invitat să petrecem o zi în Rixos World The Land Of Legends 5* - Belek. Din prezentare am văzut că este un hotel dedicat familiilor cu copilaşi! Camerele sunt ca in desene animate şi are parc tematic gen Disneyland!
http://thelandoflege...heme-Park/6/0/0

#23
moniK_06

moniK_06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 574
  • Înscris: 11.11.2006
@criss_65, daca ai aceste informatii de la fata locului, inseamna ca asa este. Eu l-am avut in lista dar nu l-am luat in calcul tocmai pentru ca nu mergem cu copii.

#24
moniK_06

moniK_06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 574
  • Înscris: 11.11.2006
Tocmai ce ne-am intors din concediul in Belek.
Hotelul Granada, asa cum am spus deja a fost deshis pe 15 aprilie iar Aquapark-ul pe 25 iunie. In zona Aquapark este si amfiteatrul, deci pentru spectacolele de seara trebuie sa mergeti tot in zona aceea. Accesul se face printr-un tunel.
La Aquapark se mai lucreaza, insa sunt total functionale toboganele si toate piscinele ...

Edited by moniK_06, 18 July 2017 - 14:59.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate