Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 

Xiaomi oficial în EUROPA!

- - - - -
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#37
HaterNr2

HaterNr2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 25.08.2016

View PostRobiacs, on 05 octombrie 2016 - 15:12, said:

Si eu prefer Oneplus 3 in locul lui Mi5, chiar daca acum detin un Xiaomi. Insa nu inteleg de unde "hate-ul" asta al tau. E chestie de gusturi, fiecare alege ce vrea. Doar pt ca tu ai ales Oneplus 3, nu inseamna ca trebuie sa arunci cu noroi aiurea in celalalte telefoane doar pt ca tie iti place ce ti-ai luat. Este un caracter de fanboy bolnav.
Este doar parerea mea, asta nu inseamna ca trebuie sa cumpere one plus 3 dar daca tot vrea o caramida, eu nu-l opresc

#38
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 28.12.2008
Xiaomi Mi5 este mai mic şi mai uşor decât One Plus One. Ce cărămidă visezi?

Ar fi cazul să se facă un pic de curăţenie pe aici, unii aberează la greu.

#39
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
A vrut sa spună de cărămida de oneplus 3.

#40
gtiu

gtiu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,707
  • Înscris: 26.08.2007
ABC este distribuitorul.
Vor incepe cu Polonia si doar cu 3 modele.
Partea buna este ca si-au platit patentele si putem cumpara si noi la un pret decent MIbox-ul.
In Romania nu-i vad decat prin 2017-2018.

Nu va asteptati la fix pretul din china..sunt costuri: transport, TVA, ETC...
Oricum Polonia-Romania  poate ridica costul cu 10 eur si vine in 3-4 zile curierul rapid.

Edited by Ciubex, 10 October 2016 - 01:11.
Limbaj neadecvat.


#41
devlin2427

devlin2427

    zerofuxgiven

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,292
  • Înscris: 22.05.2008
Inca o veste buna pentru cine foloseste rom-uri xiaomi.eu:

Quote

Our ROMs were approved by official EU distributor ABC Data to not void warranty for devices sold by them! (Of course, officially unlocked BL and no SuperSU installed)


#42
LauEugen

LauEugen

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 233
  • Înscris: 09.09.2014
Sperăm că pe viitor vor lansa deviceuri cu toate benzile lte pentru Europa nu doar 1,3 si 7 inclusiv B20(800)

#43
devlin2427

devlin2427

    zerofuxgiven

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,292
  • Înscris: 22.05.2008
Daca nu intra oficial, in genul OnePlus in UE sau LeEco in SUA, nu au niciun interes sa adauge benzi de frecventa. Posibil sa mai scoata cate o varianta gen Redmi Note 3 Special Edition care sa aiba B20 dar sa nu aiba B38.

#44
xxelu

xxelu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 791
  • Înscris: 05.11.2006
Cica ar fi ajuns pe 4 in Europa de vest, cu locuri de premianti in 7 tari.
Credeam ca noi romanii luam ieftinaturi ca avem "oareshce ureche"... saraca Posted Image Eu cel putin am luat Lenovo pentru ca a fost ieftin, dar neimportat oficial in Ro, apoi am procedat la fel cu Xiaomi. Ce vreau insa sa va supun atentiei este faptul ca din aceste 7 tari avem 3... latine, iar in alte doua vorbitori de franceza. Sa inteleg ca nu cumparam Xiaomi pentru ca suntem din cei cu venituri mici, ci pentru ca suntem... latini ? Posted Image

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate