Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

gratis daca e cineva interesat

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
suntem pe o arie tehnica, aria hardware, regulamentul se aplica pt toata lumea.

nu am nimic cu tine, doar sa scrii ontopic. asta e regula general valabila.

#38
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,867
  • Înscris: 06.01.2008

View PostKarogs, on 25 septembrie 2016 - 09:16, said:

Din respect pentru djl si colectiile lui, mai bine l-ati intreba pe el primul daca vrea ceva Posted Image
Cred ca pe djl l-ar interesa doar hard discurile scoase din PC-uri 286 sau 386 si unitati floppy de 5,25".

View Postpetre69, on 25 septembrie 2016 - 15:56, said:

...Poate chiar eu mai gasesc una alta prin toate rromiile mele
Pe de alta parte nici prea multe nu mai pot comenta ca ai pus ochii pe mine si ma faultezi
Imi e si greu sa scriu ca eu am stilul meu si .....na, e greu sa il schimb , de fapt cred ca ma retrag o perioada .......astept sa pui ochii pe altul...
Data viitoare ar fi bine sa ai putina rabdare cu hard discul. Chiar daca va fi tot un model pe IDE si probabil cu sute de mii de bad-uri, un electronist priceput si cu mana artistica poate sa-l transforme intr-un ceas foarte ok:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/XK9en2H7rBA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Iar pana la urma ar valora mai mult ceasul custom-made decat magnetii din hard-disc.

#39
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,572
  • Înscris: 13.06.2004
Păcat că nu am văzut topicul (theradul) la timp   :crybaby:   De harduri nu ştiu dacă aveam nevoie, da' restul mi-ar fi plăcut   :crybaby:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate