Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Foliere geamuri

Microsoft Defender

cartela Internet Europa

Sondaj EV
 Testerul pe VAG arata devieri la ...

Aparat ieftin pentru sigilat pung...

Hyundai elantra 2024 Highway, 6MT.

Interpretare XML
 PPCEnergy - Emiterea facturii in ...

Telefon Nou de la Digi

La multi ani @creativestar!

La multi ani @Nimcid25!
 "Spionul" nostru cel de t...

Care aplicatie are cele mai ok co...

Parere antrenament incepator

Dilema sursa

Cine difuzeaza Aventuri in Dinotopia?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

bubu™

bubu™

Active Member

• Grup: Members
Salut, am vazut in week-end acest serial, cateva episoade si acum, cautand pe net, nu il mai gasesc la nici un post, stie cineva ceva? oh, or o fi fost asa scurt? mai stiti alte seriale ca acesta?

Edited by bubu™, 01 September 2016 - 12:28.

florinbad

florinbad

Senior Member

• Grup: Senior Members
Sunt 3 episoade mari si late. Stiu asta findca eu am tradus serialul... Posted Image
Chiar am vrut sa dau filmul unui tata de baiat de 8-9 ani. Mi-a spus ca serialul este rasuflat si ca pustiulica a preferat sa iasa afara la fotbal motivând ca au aparut efecte speciale mai bune decât cele din Dinotopia.Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/DXtAyv9kd0M?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by florinbad, 01 September 2016 - 13:03.

florinbad

florinbad

Senior Member

• Grup: Senior Members

View Postbubu™, on 01 septembrie 2016 - 12:27, said:

mai stiti alte seriale ca acesta?
The Shannara Chronicles

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/NX17XtRzDWg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by florinbad, 01 September 2016 - 13:21.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate