Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

Comenzi terminale mobile Digi.Mobil.

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
955 replies to this topic

#721
nbh2007

nbh2007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 633
  • Înscris: 14.02.2008
N-am mai pastrat oferta, ca am luat telefon de pe emag, in caserii se poate obtine.

#722
iuli99

iuli99

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.11.2018
Comanda s9 vineri 23.11 si fara vreun semn din partea cuiva.Au venit baietii cu instalarea da despre telefon nu stie nimeni nimic...nu au un termen fix..

#723
nbh2007

nbh2007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 633
  • Înscris: 14.02.2008
Din

View Postiuli99, on 30 noiembrie 2018 - 02:24, said:

Comanda s9 vineri 23.11 si fara vreun semn din partea cuiva.Au venit baietii cu instalarea da despre telefon nu stie nimeni nimic...nu au un termen fix..
Din acest motiv am renuntat si eu la comanda si am luat de la Emag, ca la Digi nu stii niciodata cand primesti produsul comandat, Am mai patit acum 2 ani, cand tot asa am renuntat la un telefon Lenovo, care nu-mi venea nici dupa 3 luni.

#724
iuli99

iuli99

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.11.2018
Ideea este ca atunci cand a venit cucoana aia de la digi sa imi propuna oferta lor,i am spus ca eu saptamana viitoare (adica luni ) urmeaza sa plec din tara si nu vreau sa apelez pe la prieteni sa primeasca coletu s.a.m.d la care mi a zis ca maxim joi am telefounul.E vineri si n am primit nimic.Am sunat mai devreme la ei si dupa 20 de minute a raspuns un baiat(cred ca nu mancase  ca abia vorbea) care mi a spus ca nu stie ce sa zica ca depinde de stoc.Ei fac oferte pentru a testa piata,dar nu au echipamentele in stoc in ideea in care daca merge oferta le aducem daca nu nu si nu pierdem nimic.

#725
gabyr6

gabyr6

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 04.01.2012
Salut, am comandat și eu de la Digi astăzi un Huawei mate 20 și mi sa spus că ar veni în maxim 7 zile dar după ce am citit aici incep să mă îndoiesc.A mai comandat cineva mate 20 ? Exista posibilitatea sa fie pe stoc și sa vina mai repede?

Salut, am comandat și eu de la Digi astăzi un Huawei mate 20 și mi sa spus că ar veni în maxim 7 zile dar după ce am citit aici incep să mă îndoiesc.A mai comandat cineva mate 20 ? Exista posibilitatea sa fie pe stoc și sa vina mai repede?

#726
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,192
  • Înscris: 18.04.2008
Pana la data 2018-12-22 21:00 ati consumat 5418 min nationale, 54 min internationale si 74793 MB. Valoarea estimata de plata 0.17 EUR fara TVA.

#727
Therockstar

Therockstar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,194
  • Înscris: 07.03.2016
Ai consumat ceva internet perioada asta nu glumă...de asta e bine la Digi,cu abonament mic ai multe avantaje și pe deasupra poți lua în rate și telefon ca să îți fie mai ușor la portofel,asta dacă ai și o acoperire bună în zonă!

Edited by Therockstar, 23 December 2018 - 06:17.


#728
DanynDanyn

DanynDanyn

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.01.2019

View Postiuli99, on 30 noiembrie 2018 - 02:24, said:

Comanda s9 vineri 23.11 si fara vreun semn din partea cuiva.Au venit baietii cu instalarea da despre telefon nu stie nimeni nimic...nu au un termen fix..

Buna ai primit tel ..am făcut si eu comanda ptr un tel samsung a6 pe data de 27 12 2018 si nici un raspuns

Buna ai primit tel ..am făcut si eu comanda ptr un tel samsung a6 pe data de 27 12 2018 si nici un raspuns

View Postnelutu79, on 03 iulie 2018 - 16:29, said:

Faci portarea din alta retea, bineinteles "abonament". Daca ai deja abonament la DigiMobil, nu esti obligat sa faci un alt abonament pentru numarul portat, poti porta pe un abonament existent!
Daca au telefonul pe stoc platesti avansul si mergi cu el acasa, imediat dupa incheierea contractului.
Daca nu este pe stoc soliciti livrare prin curier si platesti avansul in momentul cand ridici telefonul de la curierat.
      buna am si eu o intrebare in cat timp iti ajunge telefonul prin curier

#729
iuli99

iuli99

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.11.2018
A ajuns pe 5.12 dupa un scandal la ei in magazin.Doamna care mi a facut contractul a uitat sa trimita si comanda de telefon.Si asteptam mult si bine in timp ce la telefon imi ziceau ca e procesata comanda.

#730
DanynDanyn

DanynDanyn

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.01.2019

View Postiuli99, on 10 ianuarie 2019 - 20:37, said:

A ajuns pe 5.12 dupa un scandal la ei in magazin.Doamna care mi a facut contractul a uitat sa trimita si comanda de telefon.Si asteptam mult si bine in timp ce la telefon imi ziceau ca e procesata comanda.

View Postiuli99, on 10 ianuarie 2019 - 20:37, said:

A ajuns pe 5.12 dupa un scandal la ei in magazin.Doamna care mi a facut contractul a uitat sa trimita si comanda de telefon.Si asteptam mult si bine in timp ce la telefon imi ziceau ca e procesata comanda.
Ok ms ...eu am fost si la magazin si a zis sa astept ca vine

#731
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008
Are care oferta pentru achiziția unui telefon? Nu am timp să ajung într-un pop și de aceeia întreb

Edited by porcusoru, 14 January 2019 - 16:44.


#732
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
A mai dat cineva comanda recent de Huawei Mate 20 Lite? vreo estimare cand apare? :))

#733
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
Se stie cumva daca o sa apara in oferta si noile modele M20, M30 de la Samsung? Sau A-urile?

#734
StefanRO

StefanRO

    Hai noroc straine

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,757
  • Înscris: 06.03.2018
Trebuie sa ajunga in Europa si dupa mai vorbim de disponibilitate

#735
AweSoMee

AweSoMee

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 14.02.2017
Salut! A dat cineva comandă de Motorola G7 Plus sau G7 Power? A ajuns cuiva?

#736
bombanitorul

bombanitorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 536
  • Înscris: 28.04.2014
După 1 martie, așa scrie pe site.

#737
AweSoMee

AweSoMee

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 14.02.2017

View Postbombanitorul, on 24 februarie 2019 - 20:08, said:

După 1 martie, așa scrie pe site.
Mersi! Înseamnă că ăștia de lucrează la ei habarnau. La ei în magazin o domnișoară mi-a spus că livrările încep după data de 15,iar pe Facebook-ul lor când le-am dat mesaj acum vreo 3-4 zile mi-au răspuns și citez: "Comanda nr. x este activă în momentul de față și observăm că urmează sa fie onorată în scurt timp." :))

#738
HouseFreak

HouseFreak

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,432
  • Înscris: 15.09.2008
am dat si eu comanda de un huawei p smart la portare , ceva sanse sa primesc repede in jud olt ?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate