Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 

Televizor

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Mr. Grumpy

Mr. Grumpy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 30.09.2002
As dori sa-mi fac un upgrade la televizor. Ce marca recomandati si care este magazinul din Bucuresti de la care l-ati achizitiona? Diferentele de pret sunt marisoare din cate am vazut si e cam greu sa colinzi toate magazinele pentru a decide. As dori ceva de genul acesta .

Am dat search dar nu am gasit nimic relevant. Daca subiectul a mai fost discutat pe forum, puteti inchide threadul indicandu-mi linkul respectiv.

Multumesc

#2
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
nu stiu tu ce pretentii ai, dar eu personal cred ca pot gasi in 100-200$ la second hand un ~70cm superb, pe alese si probate inainte cat vrei, cu garantie 1 an de zile
in gama de 100Hz si nebunii mai altfel, cred ca iesi aproape de 3 ori mai ieftin si iti permiti firme la care altfel nici nu visezi (de nou)

firma de care stiu eu accepta in perioada de garantie si schimburi cu altceva platind doar diferenta de bani (o chestie unica la noi pe piata la SH-uri) adica daca peste doua luni vrei altceva si il vezi la ei, e al tau cu reinoire de garantie la zi !
daca ti se pare tentanta ideea, o sa mai dau detalii

despre magazine si produse noi, din pacate linkurile sunt doar o chestie idealista : trebuie batut cu piciorul personal toate locurile cunoscute, alfel degeaba, pana sa cumperi de acasa sau macar sa te hotarasti la un model/pret pe internet la noi in Romania, mai e putin.....nu mult, dar mai e ceva timp.

#3
DrFan

DrFan

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,702
  • Înscris: 28.02.2002
GunX, chiar te rog sa argumetezi mai mult.nu de alta, da' chiar ma intereseaza sa imi iau si eu un TV si dupa ce am vazut postul tau, am ramas pe ganduri!

uite, la mine pe strada isi are un "punct de lucru" o firma ce importa SH-uri din olanda si nu mai shtiu de unde.S-ar fi putut sa fi auzit de ei...au masinile cu nr de imatriculare B-XX-MGN(:D, nu radetzia, toata lumea ii stie dupa numele de la masini:p )....si crede-ma ca au multe masini...da' nu asta conteaza.

te rog sa detaliezi mai mult...pls..

PS: firma e destul de mare. sunt pe undeva pe la piciorul podului grand, in partea dinspre soseaua Crangasi!

2.cu prima ocazie o sa trec si pe la ei...da' tot la ceva nou cred ca raman,.,,:P

#4
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,662
  • Înscris: 26.11.2001
TV GRUNDIG ST 70-713/8 DOLBY 70CM
Pret: 14.334.880Lei
Pret(Cu TVA): 17.058.507Lei

Mod de livrare: la Carton  
Acest produs a fost adaugat in Catalogul nostru pe data de Miercuri 08 Ianuarie, 2003.
Produsul este furnizat de METRO CASH&CARRY  

http://www.shift.ro/...oducts_id=22024

Tv Orion P2820 St,70cm,txt,stereo  (sunt fan Orion) :P
Pret: 10.638.880Lei
Pret(Cu TVA): 12.660.267Lei

Mod de livrare: la Carton  
Acest produs a fost adaugat in Catalogul nostru pe data de  



Mai multe produse gasesti aici:

http://www.shift.ro/...php?cPath=4_201

Vezi ca sunt 3 pagini :D

#5
Mr. Grumpy

Mr. Grumpy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 30.09.2002
Multumesc pentru raspunsuri.

Desi mi s-a spus ca gresesc, nu ma pot impaca cu ideea de second. Asta este... nu am luat niciodata si nu cred ca o sa iau.

Nu inteleg o chestiune si anume daca mesele televizoarelor intra in pret.

#6
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
>GunX, chiar te rog sa argumetezi mai mult

nu stiu ce sa mai argumentez, poti gasi marfa de foarte buna calitate la 1/3 din pret si cu garantie. ce argumente mai trebuie ?

grumpy daca nu ai probleme cu $-ii si poti sa-ti iei ce-ti pofteste inima, ignore postul meu. doar ca intrand in magazine bine aprovizonate de SH (si la tipul potrivit) eu am ramas masca de ce marfa exista si la ce preturi

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate