Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 

Elder Scrolls Online -o istorie completa ca pdf?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
pinguinul666

pinguinul666

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,710
  • Înscris: 06.10.2015
sal

putini sunt poate cei ce nu au auzit de Morrowind, Oblivion, Skyrim si mai noul Elder Scrolls Online (varianta MMORPG a single playerului de succes).

Cei care au jucat World of Warcraft stiu ca exista un PDF numit World of Warcraft A tome of history, care contine tot lore-ul, toata istoria lumii Azeroth (lumea jocului WOW), de la inceputuri, in ordine cronologica, cu lupte, aliante, etc.

Asa cum exista acel PDF pt lumea din WoW, care explica totul coerent, de la zero, asa vreau sa gasesc si unul pt Tamriel (taramul unde are loc actiunea din Oblivion / Skyrim / Elder Scrolls)

Dar tot ce am gasit eu, sunt chestii partiale, generaliste, despre clase, rase etc - chestii care deja le stiam!

Stie cinea unde gasesc un pdf cu istoria completa (zei, lupte, aliante etc), cronologica, a taramului Tamriel, de la creerea sa...?
Un link ar fi super!

Nici macar pe site-ul ESO.com nu vad un asemenea PDF!  (sau poate sunt eu fraier si nu caut bine...iarasi posibil)

Multumesc

#2
pinguinul666

pinguinul666

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,710
  • Înscris: 06.10.2015
Nimeni nu stie?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate