Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 

Ulefone Metal

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
izometric

izometric

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,392
  • Înscris: 05.09.2013
Achizitionat si eu un ulefone metal de pe amazon.de la un lightning deal. Am dat 76 de euro pe el. Incredibil cat smartfon am primit de banii astia.

Camera e slaba rau, merge sa faci poze la cota de avarie in lipsa de altceva. Dar nu ma plang. Performanta si calitatea la modul general sunt muuult peste suma platita.

Edited by izometric, 15 June 2017 - 19:27.


#20
izometric

izometric

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,392
  • Înscris: 05.09.2013
Se incalzeste cand il freci. Tare. Cred ca bate spre 45 de grade. O diferenta comparat cu iphone 6s care refuza sa se incinga orice i-ai face. Dar costa si de 10 ori mai putin.

In continuare un telefon OK. Multumit de el.

Edited by izometric, 16 June 2017 - 18:46.


#21
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,581
  • Înscris: 26.06.2010
E destul de ieftin 130 dolari , la 130 de dolari ce mai vrei , e telefon de buget , cat tine , tine.Eu am un telefon de 180 dolari si a tinut bateria doar 1 an si 2 luni , acum nu mai intra curent rapid in baterie si incarcarea este lenta , mai mult de 67% nu se mai incarca.

#22
izometric

izometric

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,392
  • Înscris: 05.09.2013
In continuare sunt foarte multumit de telefon. Nu se mai incalzeste asa de tare prin prisma faptului ca nu l-am mai frecat in dusmanie ca in primele doua zile tot instaland aplicatii si butonandu-l in dusmanie ca pe un telefon nou.

Telefonul este snappy, se misca cu talent. Carcasa unibody din aluminiu este foarte placuta si da un feeling calitativ.

Busola un pic cam lenta (comparativ cu iphone 6s) si camera destul de slaba dar utilizabila in caz de nevoie. Trebuie doar sa ai lumina multa si pe cat posibil sa nu iti tremure mana. Senzorul de amprenta e deasemenea destul de slab, da cam multe rateuri. O sa mai incerc sa bag amprente cu degetul miscat in mai multe pozitii, poate le ia mai repede.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate