Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

Probleme cu televiziunea prin cablu? si nu numai......

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
lupull

lupull

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,076
  • Înscris: 21.02.2007
De acum si pana pe 20 septembrie aveti posibilitatea de a va exprima parerile pro/contra asupra serviciilor oferite de dth-ul la care sunteti abonat , aici - http://www.consiliul...lectronice.html

- Consiliul Concurenței lansează o consultare publică pentru a cunoaște opinia consumatorilor referitoare la servicii de comunicații electronice - televiziune, internet și telefonie fixă - http://www.paginadem...iciile-de-cablu

#2
claudiu1

claudiu1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,804
  • Înscris: 01.10.2004
Am raspuns, dar nu stiu in ce masura exloatarea raspunsurilor va ajuta la tragerea unor concluzii care sa determine si masuri din partea CC.

#3
favoritul

favoritul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,909
  • Înscris: 22.01.2008
Si eu le-am raspuns la toate intrebarile! Sper sa se tina seama de mesaje!

Edited by favoritul, 15 July 2016 - 06:35.


#4
lupull

lupull

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,076
  • Înscris: 21.02.2007
Nu e chiar degeaba aceasta consultare publica
La sfarsitul ei se vor trage concluziile si se vor modifica si anumite legii din domeniu , probabil acolo unde se va condisera ca e nevoie
In prezent e destul de greu a se rezolva toate prb. existente si de aceea a ''aparut'' aceasta consultare publica
Sunt ferm convins ca foarte multi au nemultumiri legate de dth-ul la care este abonat si chiar daca a incercat/scris/facut reclamatie vis-a-vis de prb. fiecaruia , in foarte putine cazuri sa rezolvat
Si asta datorita legilor actuale din domeniu si a ''politicii'' dth-ului respectiv vis-a-vis de legislatia in domeniu
Acum aveti unde sa va ''plangeti'' si unei institutii abilitate in a modifica ceva in domeniu , dar cum romanul - Când nu are isi doreste si când are face mofturi
Ma astept sa existe si romanii care chiar daca nu sunt multumiti din varii motive de serviciile dth-ului la care sunt abonati , sa nu aibă incredere in aceasta consultare publica
Insa le raspund - Daca nu incerci , nu ai de unde sa stii - astfel ca mai bine ''incerci'' si apoi vom vedea in ce masura se va schimba ceva sau nu
Altfel vei ramane cu gândul ca ai avut odata posibilitatea de a ''incerca'' sa schimbi ceva in domeniu , insa nu te-a interesat si prb. ta probabil ca va fi in continuare nerezolvata

#5
KurtKnispel

KurtKnispel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,206
  • Înscris: 27.06.2014
Știu că e cinic, dar cred că tragediile de genul ăsta sunt singura cale care pot întări cu adevărat Europa. Asta dacă există consens și voință politică.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate