Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

Sfaturi achiziție tabletă grafică

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Hofy

Hofy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 15.03.2015
Salut vreau să achiziționez o tabletă grafică pentru a desena plus editare foto buget 500 ron doresc sfaturi de la persoane care sunt în domeniu sau cunosc.

#2
Frost1

Frost1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 06.06.2015
Eu am un wacom bamboo pen & touch de vreo 4 ani si inca merge foarte bine. Nu mai gasesc modelul asta, dar sunt alternative tot de la wacom.

Acum sunt modele de genul wacom manga sau asemanatoare, singurele diferente dintre modelele care au acelasi pret constau in programele de grafica cu care vin la pachet.

Edited by Frost1, 02 June 2016 - 23:04.


#3
Hofy

Hofy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 15.03.2015

View PostFrost1, on 02 iunie 2016 - 23:03, said:

Eu am un wacom bamboo pen & touch de vreo 4 ani si inca merge foarte bine. Nu mai gasesc modelul asta, dar sunt alternative tot de la wacom.

Acum sunt modele de genul wacom manga sau asemanatoare, singurele diferente dintre modelele care au acelasi pret constau in programele de grafica cu care vin la pachet.
Si sunt ok ca si calitate ?Adica esti multumit de tableta si poate ai vazut un model interesant si imi poti recomandat sau mai multe din care pot sa aleg .

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate