Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

DR TEMT - neseriosi - www.drtemt.ro

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
besky

besky

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 10.09.2014
DR TEMT Romania, prin site-ul www.drtemt.ro/ sunt neseriosi, ofera produse contrafacute (de exemplu PEELING ENZIMATIC ANTIACNEIC PENTRU TEN GRAS PURITY CLEAR COMPLEX DR. TEMT sau TONIFIANT ANTIACNEIC CU ACID SALICILIC SI ARNICA PENTRU TEN GRAS PURITY DR. TEMT sau MASCA ANTIACNEE CU EXTRACT DE CASTRAVETE GINSENG SI ARGILA PURITY DR. TEMT sau CREMA ANTIACNEE CU BIOSULF ACID SALICILIC SI MENTOL PURITY CLEAR COMPLEX DR. TEMT  si altele) si incearca sa faca fraude.
Mai exact, am facut o comanda, mi-au spus ca nu au produsul, nu am mai confirmat-o si mi-au trimis un alt produs care nici macar nu era original, era degeaba.De asemeni, ieri mi-a spus si un prieten ca a primit teapa de la acelasi site prin faptul ca a primit un produs care nu era conform cu ce comandase.

Nu cumparati produse de la DR TEMT de pe site-ul www.drtemt.ro - sunt neseriosi si au produse contrafacute.

#2
neoliviu

neoliviu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 921
  • Înscris: 09.09.2004
OPC?

#3
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,337
  • Înscris: 24.05.2010
Calomnie....

#4
Lesbianu

Lesbianu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,088
  • Înscris: 07.01.2006

 besky, on 17 mai 2016 - 16:25, said:

Nu cumparati produse de la DR TEMT de pe site-ul www.drtemt.ro - sunt neseriosi si au produse contrafacute.
N-o sa cumpar. Promit!:yes:

#5
Hellen0930

Hellen0930

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 02.02.2017
Si de emag ce parere ai? Am primit o crema cadou de la dr. Temt comandata de la emag.  am intrat pe site.ul dr. Temt cel din Austia si nu au acelasi capac si scrisul e diferit. Exista sanse mari sa fie contrafacuta?

#6
ursucristin

ursucristin

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.02.2017
MINCIUNI ! MINCIUNI ! MINCIUNI!

Cum va permiteti sa spuneti astfel de lucruri? Nimic din ce ati postat nu este adevarat !

Produsele Dr. Temt sunt ORIGINALE, AU O CALITATE DEOSEBITA SI UN PRET FOARTE BUN.

Probabil sunteti de la concurenta...

Voi identifica cei care si-au permis sa scrie mizeriile acestea si ii voi actiona in judecata!

ChiarROG CLIENTII care au cumparat produsele noastre sa posteze comentarii cu parerea lor sincera.

Administrator firma distributie Dr. Temt.

 besky, on 17 mai 2016 - 16:25, said:

DR TEMT Romania, prin site-ul www.drtemt.ro/ sunt neseriosi, ofera produse contrafacute (de exemplu PEELING ENZIMATIC ANTIACNEIC PENTRU TEN GRAS PURITY CLEAR COMPLEX DR. TEMT sau TONIFIANT ANTIACNEIC CU ACID SALICILIC SI ARNICA PENTRU TEN GRAS PURITY DR. TEMT sau MASCA ANTIACNEE CU EXTRACT DE CASTRAVETE GINSENG SI ARGILA PURITY DR. TEMT sau CREMA ANTIACNEE CU BIOSULF ACID SALICILIC SI MENTOL PURITY CLEAR COMPLEX DR. TEMT  si altele) si incearca sa faca fraude.
Mai exact, am facut o comanda, mi-au spus ca nu au produsul, nu am mai confirmat-o si mi-au trimis un alt produs care nici macar nu era original, era degeaba.De asemeni, ieri mi-a spus si un prieten ca a primit teapa de la acelasi site prin faptul ca a primit un produs care nu era conform cu ce comandase.

Nu cumparati produse de la DR TEMT de pe site-ul www.drtemt.ro - sunt neseriosi si au produse contrafacute.

Nici macar nu stii sa scrii corect gramatical ! Cum iti permiti astfel de MINCIUNI ! TE VOI IDENTIFICA SI NE VEDEM LA TRIBUNAL  !

 besky, on 17 mai 2016 - 16:25, said:

DR TEMT Romania, prin site-ul www.drtemt.ro/ sunt neseriosi, ofera produse contrafacute (de exemplu PEELING ENZIMATIC ANTIACNEIC PENTRU TEN GRAS PURITY CLEAR COMPLEX DR. TEMT sau TONIFIANT ANTIACNEIC CU ACID SALICILIC SI ARNICA PENTRU TEN GRAS PURITY DR. TEMT sau MASCA ANTIACNEE CU EXTRACT DE CASTRAVETE GINSENG SI ARGILA PURITY DR. TEMT sau CREMA ANTIACNEE CU BIOSULF ACID SALICILIC SI MENTOL PURITY CLEAR COMPLEX DR. TEMT  si altele) si incearca sa faca fraude.
Mai exact, am facut o comanda, mi-au spus ca nu au produsul, nu am mai confirmat-o si mi-au trimis un alt produs care nici macar nu era original, era degeaba.De asemeni, ieri mi-a spus si un prieten ca a primit teapa de la acelasi site prin faptul ca a primit un produs care nu era conform cu ce comandase.

Nu cumparati produse de la DR TEMT de pe site-ul www.drtemt.ro - sunt neseriosi si au produse contrafacute.

In primul rand clientilor care nu confirma comanda nu li se livreaza produsele ! ESTE O MIZERIE CE FACI ! SA-TI FIE RUSINE !

 Hellen0930, on 02 februarie 2017 - 01:37, said:

Si de emag ce parere ai? Am primit o crema cadou de la dr. Temt comandata de la emag.  am intrat pe site.ul dr. Temt cel din Austia si nu au acelasi capac si scrisul e diferit. Exista sanse mari sa fie contrafacuta?

DR. TEMT NU FACE CADOURI ! DE CE ESTI MINCINOS ? SI PE TINE TE DAU IN JUDECATA PENTRU PREJUDIII ADUSE IMAGINII FIRMEI !

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate