Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 

O problema jenanta

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
anonim_desigur

anonim_desigur

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 14.05.2015
Mentionez ca ma masturbez o data la 3-4 zile. Deci nu cred ca e de la asta.

#20
alexandrualex93

alexandrualex93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 459
  • Înscris: 03.03.2014
Pai,intervine alta problema....ii dai in cap? Sau iti bagi stiuleti in cur?

Mai sunt si dastia...adica ,intelegi tu,sunt diverse tipuri de masturbare :))) ,in caz ca ti se impinge lutul la deal,qcest tip de masturbare nu are efect,dar iti sugerez sa te apuci de al 3 lea picior si sa l freci sa nu degere...altfel nu vei scapa de problema

#21
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,688
  • Înscris: 03.07.2019
Eu m-am scapat pe mine de multe ori.
O data eram la gradina, la taica-meu. M-am dus la toaleta din fundul gradinii dar nu am apucat sa imi dau pantalonii in jos la timp si m-am scapat.
Eram plin de cacat. Dar aveam telefonul la mine. Am sunat-o pe mama si i-am zis sa imi aduca o pereche de pantaloni.
Altadata m-am cacat pe mine pe strada. In public. Am venit pe jos vreo 6 statii de autobuz.
Posibil sa am si ceva intoleranta la lactoza.

Un coleg de liceu s-a cacat pe el la scoala. Toti am ras, dar se putea intampla oricui.

Edited by lost_in_a_dream, 23 August 2021 - 18:40.


#22
Municipalwaste

Municipalwaste

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,364
  • Înscris: 20.09.2020
Sa va dea d-zeu sa va cacati si sa va pisati pe voi de-a binelea aia care mintiti, iar aia care v-ati cacat pe bune sa va cacati si mai mult pentru ca ati venit sa scrieti aici! Eram intr-o sedinta zoom in care stam cu microfoanele deschise de regula, sa putem interveni, si am izbucnit intr-un ras de-ala de ramai fara aer inainte sa apuc sa inchid microfonul. Ba, voi vreti sa distrugeti oamenii, ce e cu voi?

Eu nu m-am cacat pe mine niciodata, dar m-am pisat de 2 ori pe mine cand aveam vreo 7 ani, am stat afara vreo 7 ore la joaca si m-am abtinut la extrem, dar in ambele cazuri mi-am dat drumu pe mine fix in fata usii. Tin minte cum cautam cheia disperat prin buzunare, dar se parea ca toate manecile si marginile ma incurca si ma agata si mainile imi tremura, cu o mana buseam in usa, poate imi deschid parintii, cu alta cautam disperat cheia, pana cand am simtit cald pe picioare si atunci m-am calmat complet instant, am gasit cheia in jumate de secunda, toate miscarile imi erau relaxate, degajate si precise.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate