Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 

Euro Truck Simulator 2 ,Ajutor!

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
AlynutzTigerAtlantic

AlynutzTigerAtlantic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 10.01.2013
Salutare.Mi-am instalat recent Euro Truck Simulator 2 si am bagat niste mod-uri  cu masini(Mercedes Sprinter)si am inteles ca de acolo trebuie sa le cumpar ca sa le conduc,dar nu gasesc acea galerie,sunt nou in joc si nu am mai jucat pana acum.Deci unde gasesc acea galerie?La ETS 1 era mai simplu,aici nu stiu...
Ma poate ajuta cineva,va rog..?Modurile le-am activat insa nu imi apar in joc,cica ar fi la galeria de masini..e adevarat?
Multumesc anticipat

#2
Razvan125

Razvan125

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,365
  • Înscris: 03.02.2016
Salut.
Cand bagi un mod de camion/ masina in joc le gasesti la unul dintre dealer-urile din joc. In cazul tau cred ca la Mercedes.
Daca nu le gasesti deloc in joc inseamna ca modul nu se "potriveste" cu alte moduri ( si eu am mai patit asa din cauza ca aveam multe moduri instalate ). Inca ceva.. modul este compatibil cu versiunea jocului ?

#3
dacibesti

dacibesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,571
  • Înscris: 01.02.2007
Asta: http://forum.softped...la-jocul-ets-2/ nu iti ajungea? Crezi ca daca mai deschizi inca unu`, o sa primesti mai multe raspunsuri?

#4
AlynutzTigerAtlantic

AlynutzTigerAtlantic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 10.01.2013

View PostRazvan125, on 20 aprilie 2016 - 13:39, said:

Salut.
Cand bagi un mod de camion/ masina in joc le gasesti la unul dintre dealer-urile din joc. In cazul tau cred ca la Mercedes.
Daca nu le gasesti deloc in joc inseamna ca modul nu se "potriveste" cu alte moduri ( si eu am mai patit asa din cauza ca aveam multe moduri instalate ). Inca ceva.. modul este compatibil cu versiunea jocului ?



Merci mult.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate