Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 

Masti cu ulei de cocos pentru parul uscat si degradat?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
tatiana16

tatiana16

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.04.2016
Buna. Imi poate spune cineva o masca de par buna, cu care a reusit sa isi repare parul uscat? As dori sa stiu si daca ati folosit uleiul de cocos pentru par si ce rezultate ati avut cu el? Parul meu este uscat din cauza vopsitului si am tot vazut o reclama pe Facebook la un ulei de cocos de la Verdex, dar momentan stau in dubii daca sa il cumpar sau nu. Oare este intr-adevar atat de bun pentru par dupa cum il lauda? Posted Image Posted Image Merci mult! Posted Image Posted Image

#2
she_wolf

she_wolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,601
  • Înscris: 10.12.2014
Este un ulei de cocos foarte scump, nu merita sa dai banii pe el.
Gasesti la jumate de pret tot bio, tot presat la rece, cauta pe net.
Folosesc si eu cand si cand, dar e destul de incomod, pentru ca trebuie sa ti-l pui pe scalp + par inainte de a te spala si trebuie sa stai o ora cel putin cu el pe cap.... De bun, da, e bun :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate