Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 

Presupuse injurii la adresa Cameliei Begu.

- - - - -
  • Please log in to reply
73 replies to this topic

#37
Rundas

Rundas

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,006
  • Înscris: 22.07.2013

View PostBucifon, on 05 aprilie 2016 - 13:06, said:


Dacă îi pui şi o salbă frumoasă, pe cuvânt că o postez la ea pe pagina şi îi spun că aşa arată o ţigancă

#38
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

View PostRundas, on 05 aprilie 2016 - 13:12, said:

Referitor la aia cu plasama... sunt curios cu ce ţinea prins TV-ul să nu-i cadă Posted Image
Cu buzele!

#39
Rundas

Rundas

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,006
  • Înscris: 22.07.2013
Dacă e bal, bal să fie!

Attached Files



#40
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,729
  • Înscris: 10.11.2013
Romania se frasuieste deoarece o tenismena frantuzoaica putin mintoasa a numit-o "tiganca de cacat" pe Irina Begu. Ok, romanii sunt printre cele mai rasiste natii din Europa, deci n-am sa ma refer la orgoliul ranit al romanilor, ci la ipocrizia jegoasa occidentala.
Daca Begu era de culoare sau musulmanca, toata lumea i-ar fi sarit Carolinei in cap si ar fi facut-o praf..daca este o romanca alba, atunci nimanui nu-i pasa.
Bun venit in sec 21, era politicaly correct, atunci cand ai voie sa fii rasist cat timp nu te legi de un negru sau de un musulman.
De curiozitate, am cautat pe google si bing ceva despre asta..cu exceptia catorva articole de pe site-uri .ro care scriu in limba engleza, nimeni n-a relatat nimic, si au trecut deja cateva ore. As putea paria ca situatia va ramane similara si in zilele urmatoare.

#41
Rundas

Rundas

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,006
  • Înscris: 22.07.2013

View Postn-amname, on 05 aprilie 2016 - 14:08, said:

Romania se frasuieste deoarece o tenismena frantuzoaica putin mintoasa a numit-o "tiganca de cacat" pe Irina Begu. Ok, romanii sunt printre cele mai rasiste natii din Europa, deci n-am sa ma refer la orgoliul ranit al romanilor, ci la ipocrizia jegoasa occidentala.
Daca Begu era de culoare sau musulmanca, toata lumea i-ar fi sarit Carolinei in cap si ar fi facut-o praf..daca este o romanca alba, atunci nimanui nu-i pasa.
Bun venit in sec 21, era politicaly correct, atunci cand ai voie sa fii rasist cat timp nu te legi de un negru sau de un musulman.
De curiozitate, am cautat pe google si bing ceva despre asta..cu exceptia catorva articole de pe site-uri .ro care scriu in limba engleza, nimeni n-a relatat nimic, si au trecut deja cateva ore. As putea paria ca situatia va ramane similara si in zilele urmatoare.

Ai perfectă dreptate. Sunt câţiva de alte naţii care au postat dar... subţire.

#42
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011

View Postn-amname, on 05 aprilie 2016 - 14:08, said:

Bun venit in sec 21, era politicaly correct, atunci cand ai voie sa fii rasist cat timp nu te legi de un negru sau de un musulman.
Nenea, rasist ești când urăști altă rasă. Alea două sunt de aceeași rasă.

#43
mihnearau

mihnearau

    viitor banat

  • Grup: Validating
  • Posts: 5,485
  • Înscris: 19.12.2015
apel umanitar pentru caroline garcia
are nevoie urgenta de frigidere ca i se strica carnea donata de catre romani pe facebook! :D

#44
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Si-a luat la comentarii pe facebook, cate nu avea de cand si-a deschis contul.

A aparut una proaspata

Attached Files


Edited by gumball3000, 05 April 2016 - 15:13.


#45
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Este leita Rona Hartner.

#46
Allahu

Allahu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,401
  • Înscris: 30.07.2008
https://en.wikipedia...Caroline_Garcia

Pagina de wikipedia :)


#47
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Va apucati degeaba sa vandalizati pe wiki, dispar repede mizeriile.

Quote

Iunia Stama Daca cititi cu atentie ziarele (in special Gândul), o sa vedeti ca această senzationala stire a fost preluată de la unul care ar fi comentat (trolat) pe un anumit site de tenis. Niciun ziar nu a verificat si nu a venit cu vreo dovadă. Asa ca dacă se dovedeste ca nu a zis asta, Garcia ar trebui sa dea in judecată ziarele care au publicat o tampenie fara sa verifice. Pentru ca asa cum prea bine se vede pe pagina ei, majoritatea o injura in cele mai urâte feluri posibile...si poate degeaba.
Iata ca mai sunt unii care mai si gandesc.

#48
Bob493

Bob493

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,305
  • Înscris: 12.07.2010
A aparut 'informatia' asta pe un forum strain, intre timp a fost si stearsa, neexistand nicio proba care sa ateste veridicitatea ei, dar presa de cacat de la noi a preluat-o repede si a iscat o mini-furtuna de rahat ca sa mai atraga clicuri din partea amatorilor de desert turcesc. Drept dovada, non-subiectul s-a intins si aici deja pe 3 pagini.

#49
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
E o poza acolo chiar si cu niscaiva excremente...

Presa noastra nu are niciun Dumnezeu, chiar sunt curios cati din cei care au muscat din stirea cu rahatul isi vor face mea culpa.
De asemenea, as vrea sa vad si cum forurile internationale se vor autosesiza.

Si chiar nu conteaza daca a facut-o sau nu tiganca pe romanca noastra, ci principiul, au publicat o stire pentru care nu exista dovezi palpabile.
Pe National FM a fost un adevarat delir, isi freca mainile Jugaru ca mai face si el un 0,00001% audienta.

Toate publicatiile au sarit "ca musca la cacat" (scuzati expresia), o adevarata antenizare a presei romanesti.
Adevarul e ca prosti au fost aia care nu au preluat-o asa fara s-o rumege, mai faceau si ei un ban de-un covrig, n-aveai cum sa pierzi un articol aducator de covrigi (cu rahat)

Edited by gumball3000, 05 April 2016 - 17:20.


#50
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
Pe bune, de ce ne ardeiem atat?
Ca ne fac altii, tigani?

Dar noi, ca ne facem tigani si ne injuram intre noi, cum e?
Am fost la Dinamo-Astra, pe 1 aprilie a.c/ National Arena cu fii-mea dupa noi.
In afara de alea 4 goluri incasate de Dinamo, mai mi-a parut rau ca nu am luat niste dopuri de urechi dupa noi, astfel ca fii-mea si-a facut botezul ascultand jdemii de injuraturi.

Numai in tenis trebuie sa fie fair-play? Si numai noi avem dreptul sa ne injuram intre noi, altii, ba?

#51
Bob493

Bob493

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,305
  • Înscris: 12.07.2010

Quote

Adrian Cruciat, antrenorul Irinei Begu, a dezminţit informaţia apărută după victoria bucureştencei în faţa Carolinei Garcia (6-4, 2-6, 7-6).

"99% nu este reală această informaţie. Garcia a mai avut meciuri pe muchie de cuţit cu Irina şi nu s-a pus niciodată problema de aşa ceva. În timpul comentariului, nu am auzit nimic. Am vorbit cu Irina. Caroline nu a încercat să o contacteze, iar ea este concentrată pe turneul de la Charleston".


Dupa cum spuneam - un mare rahat in care romanasii s-au grabit sa se arunce cu botul.

#52
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
*** Nota moderator: am sters cel putin 10 posturi (off-topic, jigniri, limbaj nepotrivit). Va recomand s-aveti grija cu pianul pe scari. ;) ***

#53
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Adrian Cruciat, antrenorul lui Begu, neagă insultele Carolinei Garcia: "99% nu este reală informaţia"

Astept cu nerabdare ca presa sa-si ceara scuze.
O sa raman doar la stadiu de asteptat.

#54
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Sursa: https://twitter.com/...439713372581889

Romanii inca stau aliniati pe Facebook care sa o impartaseasca primul.

Attached Files


Edited by gumball3000, 05 April 2016 - 22:14.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate