Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Sotul meu vorbeste cu spiritele

- - - - -
  • Please log in to reply
1027 replies to this topic

#37
vubiv

vubiv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,687
  • Înscris: 18.02.2016
@dark si tu vezi si auzi spiritele?
Poate te duci acasa la initiatoare si ne confirmi daca acolo e poarta raiului, sa stim sa ne ducem direct acolo.
Eventual daca tot bati drumul verifica si gresia/faianta/parchetul/peretii poate e vreun chip pe acolo.
Iau 25% procent din afacere pentru consultanta daca se confirma.

Edited by vubiv, 23 March 2016 - 14:56.


#38
reus11

reus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,626
  • Înscris: 10.07.2014
Ok, cred ca m-am ales cu un raport, nu-i nimic.

Totusi, chiar as vrea sa inteleg despre ce e vorba, sa ni se ofere mai multe detalii.

@AndreeaCucu: Poti sa-mi explici întâmplarea cu pozele? Eu unul n-am inteles ce ai vrut sa zici.

#39
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,574
  • Înscris: 16.03.2004

 reus11, on 23 martie 2016 - 14:50, said:

Si ce avem voie sa scriem? Userii si-au spus parerea, asta cred ei, ca doamna impreuna cu sotul ei ar trebui sa-si faca o programare la psihiatru.. Nu vad cu ce au gresit.
Au gresit foarte grav. Acesta este specificul acestei arii. Nu credeti in paranormal, nu intrati aici ca sa faceti misto. Daca credeti ca cei care discuta despre fenomene de acest gen sunt suferinzi mintal, atunci evitati cu totul aceasta arie si discutati despre ei la Medicina. Venind aici si scriind astfel de injurii, ne jigniti si transformati aria in albie de porci! Scopul acestei arii nu este acesta! Respectati-va colegii. Nu aveti ce scrie despre subiect, lasati-ne sa discutam noi.

#40
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007

 vubiv, on 23 martie 2016 - 14:53, said:

@dark si tu vezi si auzi spiritele?
Poate te duci acasa la initiatoare si ne confirmi daca acolo e poarta raiului, sa stim sa ne ducem direct acolo.
Eventual daca tot bati drumul verifica si gresia/faianta/parchetul poate e vreun chip pe acolo.

Acest post respecta regulamentul, din cate imi dau seama. Ai cerut verificari suplimentare.

#41
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,574
  • Înscris: 16.03.2004

 reus11, on 23 martie 2016 - 14:54, said:

Ok, cred ca m-am ales cu un raport, nu-i nimic.

Nu am avut ce face, a trebuit sa procedez asa. Eu vreau sa discut la subiect. Daca va bateti joc, initiatorul va renunta sa mai posteze, cum s-a intamplat de atatea ori!

 Jadee, on 23 martie 2016 - 14:55, said:


acum serios, tu crezi ca exista asa ceva? Sa vorbesti cu mortii?
si eu de ce as crede ca nu te-ai dilit?
Da cred.

 alexupit, on 23 martie 2016 - 14:55, said:

Parerea mea e ca si dark e posibil sa aiba probleme psihice. Fa-mi raport si pentru asta. Posted Image
Un raport e suficient. Colegul moderator va sterge tot ce este "balast" si apoi va acorda sanctiunile de rigoare fiecaruia in parte.

#42
reus11

reus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,626
  • Înscris: 10.07.2014
Initiatorul nu mai e on... E posibil sa ai dreptate..

#43
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007
Atunci intrebari la obiect: cand a vorbit prima data sotul tau cu mortii ? care au fost circumstantele ?

#44
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,574
  • Înscris: 16.03.2004

 reus11, on 23 martie 2016 - 14:58, said:

Initiatorul nu mai e on... E posibil sa ai dreptate..
Nu ma mira. Ati distrus un topic. Deja sunt 4 pagini cu postari aiurea, la misto. Treaba voastra, dar eu v-am spus de prima data cum stau lucrurile si ca exista un Regulament.Posted Image

 overseas, on 23 martie 2016 - 14:59, said:

Atunci intrebari la obiect: cand a vorbit prima data sotul tau cu mortii ? care au fost circumstantele ?
Asta as dori sa stiu si eu, cum s-a intamplat totul.

Edited by dark, 23 March 2016 - 15:01.


#45
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,112
  • Înscris: 30.04.2007

 dark, on 23 martie 2016 - 14:57, said:

Da cred.
in cazul asta, te rog eu mult, mult de tot, intreaba-l si pe taica-miu unde a lasat actele de la masina sa pot face succesiunea ..
cu multumiri anticipate.

a nu se considera flame. as fi apelat la soacra-mea ca si ea vorbeste, dar nu cu mortii ci cu  .. alienii, entitati care vietuiesc dupa sifonier si biblioteca ..

#46
reus11

reus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,626
  • Înscris: 10.07.2014
Eu m-as fi multumit sa mi se explice întâmplarea cu pozele, ma depaseste..

#47
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,574
  • Înscris: 16.03.2004

 r_murphy, on 23 martie 2016 - 15:01, said:

in cazul asta, te rog eu mult, mult de tot, intreaba-l si pe taica-miu unde a lasat actele de la masina sa pot face succesiunea ..
cu multumiri anticipate.

a nu se considera flame. as fi apelat la soacra-mea ca si ea vorbeste, dar nu cu mortii ci cu  .. alienii, entitati care vietuiesc dupa sifonier si biblioteca ..
Eu nu vorbesc cu mortii. Sotul colegei care a initiat acestui topic are aceasta abilitate.Posted Image

#48
reus11

reus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,626
  • Înscris: 10.07.2014

 dark, on 23 martie 2016 - 15:01, said:

Nu ma mira. Ati distrus un topic. Deja sunt 4 pagini cu postari aiurea, la misto. Treaba voastra, dar eu v-am spus de prima data cum stau lucrurile si ca exista un Regulament.Posted Image


Asta as dori sa stiu si eu, cum s-a intamplat totul.
Da, am distrus, încercând sa pun intrebari care sa ma lamureasca..

#49
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,574
  • Înscris: 16.03.2004

 alexupit, on 23 martie 2016 - 15:02, said:

Pe bune, chiar cred ca si tu ai probleme psihice, dark. Pur si simplu, asta inteleg din comportamentul tau. Daca cineva are o parere care nu iti convine, incepi sa torni amenintari cu rapoarte si cum am incalcat noi o caruta de reguli. "Nu ai voie sa crezi aia, nu ai voie cu emoticoane, daca crezi altfel decat mine, trolezi"... Ia vezi in ce arie mai mare e sub-aria asta: E-opinions. Despre asta e vorba, de opinii. Nu poti sa vii aici si sa arunci cu ordine in stanga si in dreapta de parca ai fi moderator, doar pentru ca pererea noastra e diferita de a ta.

Faptul ca scrieti zeci de mesaje la care eu nu pot raspunde, fiind bataie de joc, ma deranjeaza. De curand exista un Regulament foarte bun care a fost aprobat. Avem coleg moderator. Aceasta arie este un lucru serios, ca toate celelalte. Si cei care posteaza la modul serios vor fi protejati de cei ca voi, care vreti doar sa faceti baza pe aici!

#50
Binfort

Binfort

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 20.11.2015
pentru acest topic exista un singur raspuns: PSIHOLOG
o evaluare psihologica va descoperi de ce sotul tau recurge la aceste subterfugii si de ce a capatat aceasta tulburare psihica

#51
alexupit

alexupit

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,327
  • Înscris: 23.09.2008

 dark, on 23 martie 2016 - 15:02, said:

Eu nu vorbesc cu mortii. Sotul colegei care a initiat acestui topic are aceasta abilitate.Posted Image

Nu stim asta. Asta crede sotia lui. Eu raman la parerea mea, ca are probleme psihice, nu abilitatea de a vorbi cu mortii. Nu fac misto, nu fac baza, chiar cred asta si cred ca un tratament i-ar face mult mai mult bine decat alimentarea si sustinerea ideilor lui.

Edited by alexupit, 23 March 2016 - 15:07.


#52
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,574
  • Înscris: 16.03.2004

 alexupit, on 23 martie 2016 - 15:04, said:

Nu stim asta.
Bunul simt ne face sa luam in serios declaratiile colegei care a initiat topicul. Nu le luam in serios, nu postam aici! Posted Image

Sunt multe alte teme de discutie!

#53
reus11

reus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,626
  • Înscris: 10.07.2014
Chiar imi pare rau ca cea care a deschis topic-ul, l-a si parasit.

Erau anumite lucruri care m-ar fi interesat.

Edited by reus11, 23 March 2016 - 15:08.


#54
alexupit

alexupit

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,327
  • Înscris: 23.09.2008

 reus11, on 23 martie 2016 - 15:07, said:

Chiar imi pare rau ca cea care a deschis topic-ul, l-a si parasit.
Erau anumite lucruri care m-ar fi interesat.

Mie imi pare bine. Poate se duce si isi trateaza sotul daca chiar tine la el, in loc sa ii alimenteze ideile.

Edited by alexupit, 23 March 2016 - 15:10.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate