Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Habemus, Noi posturi la U.P.C. din 21.03.2016: poziția 169 - Motorvision HD, poziția 157-HBO 2 HD și poziția 158- HBO 3 HD.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
130 replies to this topic

#127
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006
Acum, mă uit la HBO Comedy România. Posted Image

#128
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Sa-l ofticam putin pe Kalman2007 : avem peste limba germana, dublaj in engleza la Motorvision HD.

In rest postul pare ok, e pe nisa lui. Nu inteleg de ce au scos subtitrarea in greaca.

Alte ciudatenii : HBO 2 SD nu are sunet DD, insa HBO 3 SD are sunet DD.
Sunetele in Romana nu sunt DD, deci daca ai televizorul setat pe romana, nu ai accesat sunetul Dolby din prima, fiind nevoie sa il selectezi tu.

#129
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
Chiar vroiam să întreb dacă au lăsat germana Posted Image
Mi-au resetat și cardul azi deci totul e în regulă, am întrebat și de contract și îmi expiră pe 12 mai. Deci mă pregătesc de negocieri. Dacă nu vor cum zic eu atunci nu prelungesc nimic.
La HBO am postat pistele audio pe celălalt topic.

Edited by Kalman2007, 21 March 2016 - 14:03.


#130
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Nu a fost niciodata germana, nici macar in teste. Ai engleza sau franceza. Fara subtitrare si inca fara EPG. (se asteapta introducerea lui pe port.ro) (Motorvision HD)

Tot mi se pare foarte aiurea frecventa folosita care e la "mama-naibii" pe romaneste in Bucuresti. De la 690.000 Mhz (C48) s-a sarit la 762.000 Mhz (C57). Unii utilizatori pot intampina probleme de receptionare daca semnalul pe frecventele inalte e slab.

Edited by queron, 21 March 2016 - 14:08.


#131
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
Attached File  upc.png   60.02K   46 downloads

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate