Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Placa de par -- recomandare

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
reus11

reus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,626
  • Înscris: 10.07.2014
Buna seara, as dori sa-mi dati cateva sfaturi, indicatii in legatura cu achizitionarea unei placi de indreptat parul. As dori sa-mi cumpar una deoarece am parul ondulat si nu se aseaza de niciun fel. In plus, dupa ce il indrept, sta super fain (stiu pentru ca am o placa, dar care e pe duca). Vreau sa-mi spuneti care ar fi cele mai bune modele (la firma ma refer, aici), ce tip de invelis imi recomandati (ceramic, titan, aluminiu) si alte chestii utile.

Multumesc anticipat!

Edited by reus11, 31 January 2016 - 21:14.


#2
Tort

Tort

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 02.01.2016
O varianta ok ar fi Rowenta Respect CF7710.
Orice ai face fereste-te de placile metalice. Iti termina parul in ultimul hal. Grija mare si la cele cu ceramica turmalina, sau cum dracu le mai spune, majoritatea sunt din aluminiu vopsit.

#3
Whitefairy

Whitefairy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,394
  • Înscris: 06.08.2013
Chi! Cele mai bune!!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate