Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED
 Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...
 Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...
 Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta
 

Heroes.of.Might.&.Magic.5

- - - - -
  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1
ovy1111

ovy1111

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 11.01.2006
Pt cei care nu s-au jucat versiunea BETA, am postat 2 poze.
Sper sa mearga, cine mai are poza e liber sa le puna aici.
Va avea un succes precu 3?

Attached Files



#2
SGM

SGM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 30.01.2006
eu unu am fost total dezamagit de heroes 4. comparand heroes 4 cu primele 3 jocuri din seria am ajuns al concluzia ca si heroes 2 e mai bun. parerea mea despre h4? 2 duri aruncate pe geam.cat despre h5...am vazut ce e pe gamespot..am citit ce scrie acolo...si neee...nu o sa ajunga ca h3.o sa fie apreciat de necunoscatorii seriei heroes, dar un jucator de h3 nu o sa aprecieze lumea gen warcraft din h5.cel putin mie prea in seamana cu warcraft...
sper sa nu am dreptate :D

#3
HolyGigi

HolyGigi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 451
  • Înscris: 30.06.2005

View PostSGM, on Jan 30 2006, 04:24, said:

eu unu am fost total dezamagit de heroes 4. comparand heroes 4 cu primele 3 jocuri din seria am ajuns al concluzia ca si heroes 2 e mai bun. parerea mea despre h4? 2 duri aruncate pe geam.cat despre h5...am vazut ce e pe gamespot..am citit ce scrie acolo...si neee...nu o sa ajunga ca h3.o sa fie apreciat de necunoscatorii seriei heroes, dar un jucator de h3 nu o sa aprecieze lumea gen warcraft din h5.cel putin mie prea in seamana cu warcraft...
sper sa nu am dreptate :D


din pacate sunt de acord cu tine...  producatorii au impresia ca daca fac ceva 3D si arata bine exploziile totul e perfec si pot profita in continuare de numele unui joc. Heroes IV a fost o mare porcarie, singurul lucru bun a fost sistemul de skiluri, care era mai interesant decat H3. Dar atat.... Chiar daca abia astep sa apara si sigur il voi juca, tot nu cred ca se va ridica la standardele impuse de seria H3 (cu shadow of death, armaggedon's blade...)

#4
SGM

SGM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 30.01.2006
3d ?? unde ai vazut u 3d in h4 ???laso frate..h4 a nicercat sa copie disciples 2..si a dat gres. in plus, juma din staful care a lucrat la h3 a fost concediat.iar restul a muncit la h4.si jocul a fost scos si cu cateva luni buna mai devreme decat au cerut cei ce au lucrat la el...si legat de skiluri, nui bai...au scos baietii wog pt h3..asa ca..nu ma plang :P

#5
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005
ataseaza si tu te rog o versiune buna de wog, ca eu caut de 2 ani si n-am gasit sau n-am stiut eu s-o instalez

#6
SGM

SGM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 30.01.2006
pai copii patchu in heroes3 si il rulezi.simplu ! sa avd daca mai am patchu pe hdd..o sa-l pun aci , k ?

#7
SGM

SGM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 30.01.2006
intra aci si trage
http://www.strategyp.../download.shtml

..urmeaza pasii de acolo. la mine a mers perfect !

#8
jlcokb

jlcokb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 14.01.2006
Nu prea imi place WoG, e mult prea enervant dar chiar ma face sa rad cand mai uita parteneru de hotseat mai uita de retaliate twice de pe ghost behemont :P. Am fost inebunit de heroes 2 si dupa ce a aparut heroes 3 am devenit dependent de hotseat. De heroes 4 nu prea am ce sa zic, mi-au placut unele lucruri care sper sa apara si in heroes 5 si din ce am vazut prin trailere, poze si cam ce e la ei pe site o sa fie un joc de nota 10.

#9
MisterM

MisterM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 554
  • Înscris: 24.09.2004
Am jucat H5 in veriune Beta si am fost placut surprins sa vad foarte multe elemente grafice din H3 (dar care sunt sigur ca se vor schimba). E clar ca mai e mult de lucru la el, insa din ceea ce am vazut,nu va egala veci H3-ul care a fost si va ramane The Best Ever.

P.S. H5 Beta nu avea nici macar buton de exit :)

#10
Noti

Noti

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 13.03.2006

View PostMisterM, on Mar 15 2006, 10:11, said:

Am jucat H5 in veriune Beta si am fost placut surprins sa vad foarte multe elemente grafice din H3 (dar care sunt sigur ca se vor schimba). E clar ca mai e mult de lucru la el, insa din ceea ce am vazut,nu va egala veci H3-ul care a fost si va ramane The Best Ever.

P.S. H5 Beta nu avea nici macar buton de exit :)
Vrei sa zici H4 banuiesc..
haha, da, mergea doar cu end task, da ce naiba, era beta..Am niste filmulete, cum se joaca, pm me daca sunteti interesati de ele..

Edited by Noti, 15 March 2006 - 10:15.


#11
MisterM

MisterM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 554
  • Înscris: 24.09.2004

Quote

Vrei sa zici H4 banuiesc..

Chiar deloc. Vreau sa zic exact Heroes 5 care inca e in versiune Beta. Tak e alook here...

#12
emanuel7

emanuel7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 482
  • Înscris: 06.03.2006
Este un release date pentru Heroes V?

#13
darkjetx

darkjetx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 01.01.2006
da . se zvoneste ca ar fi gata pe la sfarsitul lui iulie . nu stiu unde am citit...ma uit in history si revin daca mai e linku :)

#14
darkjetx

darkjetx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 01.01.2006
da ... linkul nu l-am mai gasit , dar am verificat stirea . pe site-ul oficial scrie cam asa :


Quote

Thursday 20.04.06  It's all gone a bit goldie  

Ubisoft, one of the world’s largest video game publishers, today announces that Heroes of Might and Magic V is now Gold and will be on store shelves across the UK from 19th May 2006.


#15
Lightang3l

Lightang3l

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 15.05.2006
Da...deci yo am Heroes V ...si ma joc de nebun.......e SUPERB !
Nu e deloc genul meu de joc dar imi place la nebunie !

Felicitari pentru Ubisoft ! Iar au scos un joc belea precum

Farcry
Prince of percia (Sands of time, Warrior Within, Two Thrones)
Splinter Cell (Pandora Tomorrow, Chaos Theory)
King Kong

Si multe altele........

#16
Memo

Memo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,551
  • Înscris: 08.02.2005
H5 a pierdut mult din strategie. A devenit un joc plin de grafica 3d si de efecte, care de multe ori sunt cam in plus pe acolo. Nu va ajunge nici pe departe ce a ajuns Heroes 3.

#17
lunetist

lunetist

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 30.06.2005

View PostMemo, on Jun 9 2006, 02:41, said:

H5 a pierdut mult din strategie. A devenit un joc plin de grafica 3d si de efecte, care de multe ori sunt cam in plus pe acolo. Nu va ajunge nici pe departe ce a ajuns Heroes 3.



eu cred ca nu... pasul cu 3D trebuia tinut...eu cel putin m-am saturat de 2D..tehnica evolueaza. este mai greu la inceput pana te obisnuiesti cu fiecare rasa in parte, dar dak ai "hambitzie" poti sa ajungi in faza de dependenta la fel k la H3

#18
los_calibra

los_calibra

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 19.11.2006
Caut amator de Heroes V (tribe of the east patch 3.1) online. ID-ul meu de contact pe YM e los_calibra. Toate cele bune

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate