Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Colet Anglia

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
DianaNegru

DianaNegru

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 24.09.2015
Am facut comanda de o geaca din Anglia. trebuia sa o primesc acuma o saptamana dar cei de la site mi-au tot zis ca vine si vine. Joia trecuta mi-au dat mesaj ca pachetul e in tara si in zilele urmatoare trebuie sa ajunga la mine(avand in vedere ca cu o saptamana inainte imi spusesera ca saptamana aia imi va venii cel tarziu). In fine. Ideea e ca le-am dat mesaj si vineri si astazi si nu mi-au raspuns inca. Cum pot afla ce curier a preluat-o din Romania ca sa ii pot contacta sa imi recuperez pachetul ? Multumesc

Edited by DianaNegru, 18 January 2016 - 12:24.


#2
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,896
  • Înscris: 07.08.2008
Ti-au dat ceva tracking number? Daca da, il poti verifica aici: http://www.17track.net/

#3
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Ar trebui sa ne spui mai multe detalii, ce site, ce fel de transport .

#4
DianaNegru

DianaNegru

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 24.09.2015
Eu pot sa mi-l urmaresc prin Direct Link (ca de acolo o plecat) dar tot ce imi zice e pe 5 ianuarie o plecat din Anglia. Si acuma suntem in 18. Si aia de la site mi-au zis ca a ajuns in tara desii pe trackingul de la Direct Link inca imi figureaza in transit
@Pasilla  De pe blue.inc.co.uk , european express 5-7 zile, am platit de dinainte cu cardul.

Site-ul este legit, nu e scam sau ceva pentru ca un prieten din Anglia si-a cumparat o geaca de la ei dintr-un magazin fizic si el mi-a spus de acest site.

Edited by DianaNegru, 18 January 2016 - 12:37.


#5
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Am vazut ca 5-7 zile este pentru European Standard si este posibil sa fie prin posta.

Poti sa incerci si aici sa faci track: https://www.posta-ro...rack-trace.html

#6
AMETHIST

AMETHIST

    Hardware Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,518
  • Înscris: 11.11.2007
Acum vreo trei luni am niste tricouri din Anglia si au facut aproape trei saptamani, deci ... mai asteapta ;)

#7
sandunicolae

sandunicolae

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.09.2016
e bine sa ai pe cineva in UK care sa iti cumpere produsele online de acolo, apoi sa ti le trimita prin curier in romania. daca cumpara de pe amazon, le poate returna si dupa o luna cu explicatile de rigoare (gen am primit pachetul, apoi am plecat in concediu, apoi am constatat ca nu mi se potriveste etc.). daca cauti pe google "colete anglia romania" gasesti firme cu care sa iti aduci pachetele din anglia in tara cate vrei. eu iti recomand cabritur.ro (daca o considerati reclama rog moderatorii sa stearga postul. multumesc.).

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate