Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

Ulefone Power

- - - - -
  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#73
KIZASHI

KIZASHI

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 15.11.2007
Dacă are bug-urile astea...mai bine nu mai fac actualizarea! Quick charge-ul...este super util! Semnalul gsm...nu mai vorbesc.. :)
Am încercat și manual...dar nu a luat-o!
Mulțumesc de răspunsuri! O zi cat mai faina!

#74
Ursu82_Kiki

Ursu82_Kiki

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 29.12.2008
Mda,  android 6.0 se lasa asteptat!

#75
Ursu82_Kiki

Ursu82_Kiki

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 29.12.2008
Revin cu o parere strict personala despre acest telefon! Bateria la el e praf,  adica la inceput tinea 2-3 zile acum tine abia o zi,  la acelasi ritm de folosire! Cred ca e de proasta calitate! Difuzorul extern a crapat la mine! A inceput sa se auda gajait si apoi aproape deloc! Senzorul de amprenta functioneaza greu tare!
Sunt curios daca si la voi e la fel!

#76
KIZASHI

KIZASHI

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 15.11.2007

View PostUrsu82_Kiki, on 10 iunie 2016 - 13:24, said:

Revin cu o parere strict personala despre acest telefon! Bateria la el e praf,  adica la inceput tinea 2-3 zile acum tine abia o zi,  la acelasi ritm de folosire! Cred ca e de proasta calitate! Difuzorul extern a crapat la mine! A inceput sa se auda gajait si apoi aproape deloc! Senzorul de amprenta functioneaza greu tare!
Sunt curios daca si la voi e la fel!

Dupa 3 luni de utilizare...bateria tine destul de bine! (2-3 zile utilizare intensa....sau 5-6 zile utilizare normala)! Senzorul de amprenta l-am dezactivat....consuma bateria degeaba!
Inca nu a facut actualizarea la Android 6!
Eu sunt multumit de el...pana acum! Daca ma tine 2 ani....si-a meritat banii!

#77
iwaa

iwaa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 11.09.2008
Va salut...a avut cineva ocazia sa butoneze un ulefone Power 3?...mă bate gândul să iau unul...


#78
mariustin

mariustin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 17.12.2013
Ulefone Power 5 baterie 13000mAh

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate