Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Refill HP 1020?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
piter

piter

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 13.06.2004
Stie cineva cum se face un refill la HP 1020? Cartusul este Q2612A...
Msy si sper ca am postat unde trebuie...

#2
TheSpy

TheSpy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 447
  • Înscris: 18.08.2004
Cel mai bine te-ai duce la un centru specializat (sau chiar magazinul de unde ai cumparat cerneala, in cazul in care magazinul este unul de calculatoare sau sa aiba legatura cumva cu birotica :)). In general ai instructiunile foarte bine detaliate chiar in pachetul refill kit-ului.

#3
Crash

Crash

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,066
  • Înscris: 27.08.2002
in primul rand nu foloseste cerneala...imprimanta fiind laser........in al doilea rand este unul din cele mai  complicate  cartuse la desfacut......cele doua parti sunt prinse de doua stifturi care nu pot fi scoase prea usor.....cel mai bine apelezi la un centru specializat....manopera nu este mai mult de 10RON...si nu merita sa intinzi  toner-ul  prin toata casa

#4
piter

piter

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 13.06.2004
Ideea e ca am mai facut refill la HPuri, de ex. daca stii, in comparatie cu cartus de HP 2100? Cat de dificil e? Ideea la ele e sa se desfaca greu, sa descurajeze refillu si sa iei un cartus nou cand se gata ...
Chestia de HP 1020 are un surub in capatu unde ar trebui sa faci refillu, atata m'am prins si yo pe unde trebe bagat toneru... acu ma intreb dak desfac surubu ala, poate pica tot cartusu'... d'aia intreb, pentru cine a mai facut refill dak imi poate explica ce si cum. Msy

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate