Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Mini PC cu Android PNI Zidoo X6 Pro

- - - - -
  • Please log in to reply
115 replies to this topic

#109
ionutz_joe2009

ionutz_joe2009

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,034
  • Înscris: 26.01.2011
Nici Cool Tv nu merge.Nu merge nici macar pe wireless.
De notat este faptul ca 1.0.33 pare a fi ultimul update pe care il face momentan prin aer.Am pus manual 1.0.36 si am observat imbunatatire vizibila la redarea 1080p inclusiv in ZDMC(incepe chiar sa-mi placa).Cred ca 1.0.36 este aruncat pt test din mom ce nu este inca disponibil prin aer.Din ce am vazut pe forum, se pare ca la 1.0.35 au fost ceva pbl. Pt cei ce il au ii sfatuiesc sa mai astepte update stabil pt ca mie mi s-a blocat de 2-3 ori in Youtube la care in continuare redarea este slaba.

Edited by ionutz_joe2009, 17 May 2016 - 17:52.


#110
sugarcos

sugarcos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 898
  • Înscris: 17.02.2006
Eu l-am returnat. Mi se pare ca in momentul de fata nici un device android cu un pret mediu nu poate sa exceleze in acelasit timp la mai multe lucruri: kodi, youtube, browsing. Unele exceleaza pe o parte si au minusuri pe alta. Deviceuri mai scumpe nu am incercat si nu cred ca o sa incerc pt ca mi se pare ca de la pragul de 1000 ron in sus ai alte optiuni cu windows(sau linux) mult mai bune. Nuc-uri i3, sau mini pc-uri custom made.

#111
gabryiel21

gabryiel21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 25.08.2012
Am cumparat acest mini pc azi si o prima intrebare pt Cei care il detin ,ati reusit sa redati 3d iso cu kodi iar tv-ul sa recunoasca automat continutul 3d?
Cu player-ul nativ reda si tv-ul recunoaste automat ca acel film este 3d dar cu kodi nu vrea. Versiune kodi 16.1
Multumesc

#112
Jo3y

Jo3y

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,337
  • Înscris: 09.08.2007
L-am primit si eu acum 2 zile.
Mi se pare ca se vad sacadat filmele , chiar si 720p. Am schimbat hdmi , am pus in alt port din tv , fara rezultat.
M-am gandit sa schimb si rezolutia , momentan e 4k , cat poate tv-ul.
Dupa 45 de minute , mi s-a blocat intr-un film , si a trebuit restart de power
...
Ma gandesc sa il returnez.

#113
cradu23

cradu23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 10.04.2006
Ziua buna,
aplicatia care se instaleaza pe alt dispozitiv cu android pentru a fi folosit ca telecomanda are si tastatura?

#114
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,240
  • Înscris: 19.08.2005
Sincer, nu m-am complicat cu aplicatia, am preferat sa-i pun un kit de mouse si kb pe wireless.

#115
cradu23

cradu23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 10.04.2006
Am luat pentru el un "Tastatura PNI MK705 de la Rikomagic air mouse si mini tastatura qwerty pt. computer, mini PC si media player" ( https://www.pni.ro/t...dia-player.html ). Toate bune si frumoase. Acum as vrea sa stiu daca pot face ca acest air mouse sa functioneze si in jocuri. Cursorul apare pe ecran dar nu reactioneaza deloc. Am incercat Real Racing 3 si un alt joc gen escape.
Multumesc!

#116
JJCici

JJCici

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 01.06.2017
Salutare tuturor. In sfârșit merge HBO Go și pe X6. Am făcut update la HBO din Magazinul Play. Toate cele bune!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate