Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Day of the Tentacle Remastered

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,006
  • Înscris: 15.04.2011
Double Fine o sa lanseze clasicul joc de aventura Day of the Tentacle Remastered la inceputul lui 2016 pe PS4 si Vita, varianta de PC este inca in lucru. Day of the Tentacle a fost produs de LucasArts in anii de glorie ai jocurilor de aventura, veteranii probabil stiu asta.

Double Fine's Tim Schafer on Day of the Tentacle Remastered: 'It was kind of now or never' http://www.shacknews...of-now-or-never

Attached Files



#2
Bob493

Bob493

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,305
  • Înscris: 12.07.2010
Frumos. Am iubit jocul asta aproape la fel de mult ca pe cele din seria Monkey Island, dar acum n-as mai avea rabdare nici 5 minute. Nu prea cred ca va prinde la generatia noua care vrea actiune si viteza. Probabil va fi cumparat doar de nostalgici.

#3
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
Poate o sa il incerc si eu, si asa nici n-am vazut originalul :-)

#4
seby318

seby318

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,594
  • Înscris: 23.12.2012
Probabil ca va fi cumparat in mare parte doar de nostalgici.La fel ca DOOM.

#5
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,006
  • Înscris: 15.04.2011
Va fi cumparat de toti iubitorii de jocuri de aventura, eu nu l-am jucat pe cel original dar vreau sa il joc pe acesta.

Aveam vreo 5 ani cand a fost lansat dar nu aveam PC la vremea respectiva si nici nu prea aveam eu habar de jocuri de genul acesta. Prin 2000 parca mi-am cumparat primul calculator. Atunci luam dischete pentru jocul pe televizor terminator, eram fascinat de el.Posted Image  Aia era consola noastra, PlayStation era S.F. Posted Image

Edited by Papillon_, 29 October 2015 - 17:54.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate