Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Orange Romania Communications (ex-Telekom) - TV Cablu Digital

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
1945 replies to this topic

#1387
dic_star79

dic_star79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,600
  • Înscris: 09.01.2008
Din punctul meu de vedere, National Geographic și NGW este peste tot pachetul Discovery, cerere mare o sa fie pt Eurosport.

#1388
toto_riina

toto_riina

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,565
  • Înscris: 20.08.2014
Oricum se vand si n-aveau sanse la noi clienti si daca e sa-i cumpere Orange vor reveni in grila canalele scoase acum.

#1389
fox11

fox11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 194
  • Înscris: 08.03.2011
Din punctul tau  de vedere dar nu iseamna ca toti suntem de acord cu asta,asta e vrajeala de doi lei nu s-au inteles s-au nu sa  vrut pentru ca ies m-ai ieftin cu canalele care le vor introduce sa nu ne creada prosti.Si cum sa fie doua canale tematice peste tot pachetul Discovery asta e o mare prostie sa spui asta s-au un pic de propaganda.Si din partea mea eu cred ca canalele Viasat sunt peste National Geografic dar nu inseamna ca am dreptate.

#1390
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,228
  • Înscris: 22.02.2017
@fox11: nu e vorba doar de Nat Geo. E vorba si despre DokuBox, Travel XP, Viasat-urile in hd. ;)

#1391
fox11

fox11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 194
  • Înscris: 08.03.2011
Am inteles, dar eu cred ca aceste canale nu ar trebui sa lipseasca din grille nici unui operator din tara,bune s-au rele asa cum sunt ele.

#1392
Orangetm

Orangetm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 07.11.2007
Wow. Ăștia scot tot ce e program vizionabil. Nasol de abonați.

#1393
toto_riina

toto_riina

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,565
  • Înscris: 20.08.2014
Pachetul Viasat se mai plateste separat la satelit sau il poti obtine si inclus in pret, la insistente?

#1394
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015
Telekom e pe duca , altă explicație nu exista .

#1395
toto_riina

toto_riina

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,565
  • Înscris: 20.08.2014
Sa mai scada din preturile alea nesimtite, trebuie sa fii nebun sa ceri 11 euro (53 lei la cursul ING) pe grila aia! Presupun ca vor disparea aceste canale si de la Nextgen, care e o companie a Telekom, nu?

#1396
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,833
  • Înscris: 06.11.2018
Păi la Next.Gen au început deja să scumpeasca, iar Discovery/Eurosport ies si de la Orange Cablu ca este pe fibra Telekom Cablu si de la Next Gen.

Next Gen este asociat unic al Telekom

#1397
fox11

fox11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 194
  • Înscris: 08.03.2011
Vor veni scumpirile si la Telekom cat de curand sa stam noi fara nici o grija,gand o sa fie vremea ghioceilor intelegeti ce spun.

#1398
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015
Asta e diferența dintre operatorii TV consacrați , precum Digi și UPC și cei care doar profita de clienți , precum Telekom sau chiar Orange .

#1399
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,228
  • Înscris: 22.02.2017
Hai ca deja va cacati pe voi, de parca la DIGI nu au fost ani intregi fara Discovery. UPC e fara pacate, dar acum au timp de mizerii ca au fost preluati de Vodafone.

Oricum T o sa fie preluat de Orange foarte curand. Sa nu va speriati daca se face rocada din nou intre Nat Geo si Discovery.

Edited by ronuquet, 26 December 2019 - 14:03.


#1400
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015

 ronuquet, on 26 decembrie 2019 - 14:03, said:

Hai ca deja va cacati pe voi, de parca la DIGI nu au fost ani intregi fara Discovery. UPC e fara pacate, dar acum au timp de mizerii ca au fost preluati de Vodafone.

Oricum T o sa fie preluat de Orange foarte curand. Sa nu va speriati daca se face rocada din nou intre Nat Geo si Discovery.
Toti mai fac prostii, dar ca Telekom, niciunul, totuși .

Edited by Vlad_22, 26 December 2019 - 14:05.


#1401
toto_riina

toto_riina

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,565
  • Înscris: 20.08.2014
Marea pierdere va fi Animal Planet, care astfel ramane la doar un singur operator din cei trei granzi, dar oricum avea audienta sub genunchiul broastei, parerea mea e ca Digi Animal World si Bbc World sunt mult peste.

#1402
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,228
  • Înscris: 22.02.2017

 toto_riina, on 26 decembrie 2019 - 14:05, said:

Marea pierdere va fi Animal Planet, care astfel ramane la doar un singur operator din cei trei granzi, dar oricum avea audienta sub genunchiul broastei, parerea mea e ca Digi Animal World si Bbc World sunt mult peste.

S-ar putea sa intre la DIGI, pana la sfarsitul anului.

#1403
marius664

marius664

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,259
  • Înscris: 13.08.2017

 decebal22, on 26 decembrie 2019 - 12:38, said:

Prea multe canale bune ies .Astia isi dau cu tesla-n .....Posted Image.Pan la 1 ianuarie  sa vezi cereri de reziliere.Trist.
Asa s-a zis si cand o iesit NG-urile, sau BBC-urile...Si ce sa vezi, tot abonatii aia sunt.Aia care pot rezilia vor obtine fie HBO gratuit, fie vreo reducere...Iar aia care pleaca sunt compensati de aia care vin...Nu-i plangem noi pe ei ca raman fara abonati, ii plangem pe abonati ca raman fara canale bune, si asta datorita orgoliilor  unor firme...Eu unul n-am unde sa plec, nu am decat varinata Digi, dar cine garanteaza ca si aici lucrurile merg struna...Discovery a lipsit ani buni din grila, celelalte programe oricum nu sunt, nici chiar Eurosportul nu a fost lipsit de probleme la marele Digi...Asa ca raman la ei, unde oricum am abonament mai ieftin ca la Digi, in speranta ca neintelegirile intre aceste 2 firme vor inceta si ca macar una dintre partile implicate se va gandi si la abonati...adica fix aia pentru care exista aceste firme...

#1404
Iaro

Iaro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,005
  • Înscris: 27.02.2006
daca scot eurosport Romania unde mai vedem meciurile din premier league, moto gp, tenis din marile grand slem-uri, ciclism, sporturi de iarna, snooker? astia sunt nebuni... trebuie sa facem ceva, vreo solutie sa ne abonam la alt operator care are eurosport Romania in grila de programe.

Edited by Iaro, 26 December 2019 - 22:33.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate