Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

Tanar si nelinistit

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007

View PostAlexEn, on 18 august 2015 - 20:33, said:

Stiti si voi ca exista alte metode de a viziona seriale in zilele noastre cu toate ca nu pricep cine draci ar pirata Tanar si Nelinistit. Ma uitam si eu la el acu 20 de ani, cand aveam doar juma de zi ocupata cu scoala.

Chiar citisem niste chestii interesante la un moment dat despre seriale din astea lungi si anume ca se duce in porumb cronologia. Copii unora cresc mai repede decat copii altora de exemplu. Chiar daca se nasc la distanta de ani buni unii de altii, cumva ajung sa intre la facultate impreuna chiar daca niciunul nu e geniu Posted Image
Acum 20 de ani il vizionam si pe satelit in germana (desi nu pricepeam nimic) nu numai la pro tv .....Eram nerabdator sa vad sfarsitul ...dupa aia ani au trecut...si tot trec.....actorii vin ..si mor... ma rog am renuntal la el ca am imbatranit...
Am ceva, zic eu , mai bun de facut decat sa mor cu telecomanda in mana urmarind episodul 15741 din "Tanar si nelinistit"

Edited by Clovis, 18 August 2015 - 20:41.


#20
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,991
  • Înscris: 18.12.2007
Adevarul e ca era dramatica luota aia intre Newmani si Abboti. Intre timp am crescut si mi-a trecut pofta de telenovele.

#21
Cazimi

Cazimi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,152
  • Înscris: 25.10.2007
Am o prietenă care își amintește că alăpta când T&N era pe la episodul 500. Acum fie-sa se duce la facultate.

#22
Dares

Dares

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,920
  • Înscris: 04.07.2010
Serialul asta va fi luat de omenire si la colonizarea altor planete...
Eu am vazut cateva episoade in urma cu multi ani, cand a inceput sa fie difuzat pe ProTV... e o porcarie la care nu ai cum sa rezisti.

Edited by Dares, 18 August 2015 - 21:36.


#23
Cazimi

Cazimi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,152
  • Înscris: 25.10.2007

View PostDares, on 18 august 2015 - 21:34, said:

Eu am vazut cateva episoade in urma cu multi ani, cand a inceput sa fie difuzat pe ProTV... e o porcarie la care nu ai cum sa rezisti.
Eu rezistam foarte bine. Reluările erau la așa o oră, că veneau numai bine la ora somnului. Am văzut probabil zeci de începuturi de episoade, dar nu îmi amintesc să îmi fi afectat cu ceva înțelegerea serialului.

Mai interesant mi s-a părut ce era pe lângă. Unul dintre personaje este izolat cumva pe o insula, naufragiată sau așa ceva, și face gangrenă la un picior. Băieții de la machiaj au făcut o treaba așa de bună să facă piciorul ăla oribil, încât actriței i s-a făcut greață și a început să vomite pe platou, uitându-se la propriul membru.

#24
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,729
  • Înscris: 10.11.2013
https://en.wikipedia...i/Guiding_Light se poate si mai bine :D

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate