Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China
 Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED
 Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...
 Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...
 

Oglinda electrica stanga VW Sharan 1997

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
ClaudiuL

ClaudiuL

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 07.02.2008
Salutare,

O intrebare:  La un VW Sharan din 1997 , se potriveste oglinda electrica stanga si de la Ford Galaxy sau Seat Alhambra din aceeasi ani ?

Multumesc.

#2
dark_angel_tgv

dark_angel_tgv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 818
  • Înscris: 28.11.2009
Din cate stiu eu,da
Mergi pe seat alhambra,e practic aceeasi masina cu alta sigla.nu sunt sigur daca se potriveste cea de Ford galaxy

Edited by dark_angel_tgv, 12 July 2015 - 19:58.


#3
olixandru

olixandru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 03.07.2015
Salut, ai aflat ceva? Am si eu un Seat Alhambra din 2007 am aceasi problema ca tine nu gasesc oglinda pentru acest model, din cate am auzit cica se protrivesc alea de pe Golf 5 la mine insa nu stiu sigur.

#4
dan78rom

dan78rom

    in omnia paratus

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,070
  • Înscris: 28.02.2008
Greu de crezut ca la reprezentanta seat nu-s in stare sa-ti aduca o prapadita de oglinda pentru o masina din 2007.
Sau un service mai rasarit.


#5
olixandru

olixandru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 03.07.2015

 dan78rom, on 29 decembrie 2015 - 22:34, said:

Greu de crezut ca la reprezentanta seat nu-s in stare sa-ti aduca o prapadita de oglinda pentru o masina din 2007.
Sau un service mai rasarit.
Eu pe masina am oglinzi fara semnalizare, seamana mai mult cu cele de pe VW Passat, vreau sa-i pun oglinda completa cu semnalizare, la reprezentanta Seat nu am incercat piesele originale sunt foarte scumpe. Iar aftermarket am luat ceva de pe un VW Jetta dar sistemul de prindere este total diferit.

#6
olixandru

olixandru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 03.07.2015
Am aflat despre ce este vorba, oglinda completa de pe Golf 5 nu se potriveste pe Alhambra, insa parti din oglinda cum ar fi sticla, capacul si semnalul cu led se potrivesc am aflat de pe acest site oglinda exterioara VW golf 5 am intrebat si acesta a fost raspunsul lor.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate