Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

24-25 septembrie 2015 - sfarsitul?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
54 replies to this topic

#19
onisoru

onisoru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 551
  • Înscris: 28.03.2012
Da" de ce nu pe 2-3 iunie, sau 20-21 septembrie ? Auzi,tinere, asteapta-l tu cu cine vrei, eu am asteptat destul!

#20
trappyfeet

trappyfeet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 22.06.2013

 sarac.lipit, on 30 mai 2015 - 16:26, said:


unde te duci cu ruccsacul? fără sfîrşitul lumii nu-l poţi folosi?
Pai nu pot, am un loc de munca, responsabilitati  si in plus acum exista o oarecare lege a proprietatii.

Eu astept haosul.

 FeDani, on 30 mai 2015 - 16:26, said:

Asteptam anuntul oficial al papei!

Crezi ca actiunile bisericii/papei din ultima perioada sunt intamplatoare?

#21
motanu44

motanu44

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,719
  • Înscris: 01.08.2007
N-ai auzit la stiri ca Romania e in urma cu vreo 50 de ani fata de restul lumii?

La noi mai dureaza. :naughty:

#22
sylvius

sylvius

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,400
  • Înscris: 01.01.2007
Am trait atatea sfarsituri de lume, incat am inceput sa ma plictisesc de ele.
Pe douaspatru la ce ora vine ? Ca vreau si eu sa beau o bere buna inainte...

#23
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012
Bina ca am apucat sa fac 20 de ani, de acum incolo poate veni si Mos Craciun, ca nu mai am probleme.

#24
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
E doar o părere, nu neapărat a mea, eu doar o menționez :

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/MTK8P9-P2AI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#25
A10

A10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,075
  • Înscris: 19.12.2012
Am si eu o curiozitate: daca iluminatii astia si care or mai fi cu lumina aprinsa p'acol pe sus, de ce ar vrea ca ceilalti sa moara ? Pt ca ei de pe spinarea multimii traiesc. Daca noi murim si ei ajung la sapa de lemn, n are cine sa le mai faca agricultura si munca de jos. Sa fim seriosi...astea sunt filme care prind la public, au si americanii lor propriul OTV.

#26
trappyfeet

trappyfeet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 22.06.2013
Asta nu se anunta a fi sfarsitul intregii lumi. Ceva in gen REM.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Z0GFRcFm-aY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#27
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012

 sylvius, on 30 mai 2015 - 16:52, said:

Am trait atatea sfarsituri de lume, incat am inceput sa ma plictisesc de ele.
Pe douaspatru la ce ora vine ? Ca vreau si eu sa beau o bere buna inainte...

Nu stiu daca iti mai amintesti, dar era un pastor nebun din SUA, care pretindea ca vine apocalipsa, iar ulterior presa a publicat vaste materiale in care prezenta ca acesta a devenit milionar, datorita numerosilor fraieri care au muscat momeala :) Deci chestiile astea au un scop foarte bine gandit.

#28
sylvius

sylvius

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,400
  • Înscris: 01.01.2007

 Daian95, on 30 mai 2015 - 16:53, said:

Bina ca am apucat sa fac 20 de ani, de acum incolo poate veni si Mos Craciun, ca nu mai am probleme.

La multi ani, flacau !
Cu sanatate...

Posted Image

Bine-i sa fii tanar si ferice !...

#29
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
"Sfarșitul nu-i aici" - Florian Pittiș & Pasărea Colibri
Ăsta era "vide-oul" postat de mine
@ 'Daian95', "La mulți ani fericiți" , dacă mai apuci anul viitor :roflag:

Edited by Teophileos, 30 May 2015 - 16:59.


#30
trappyfeet

trappyfeet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 22.06.2013

 A10, on 30 mai 2015 - 16:54, said:

Am si eu o curiozitate: daca iluminatii astia si care or mai fi cu lumina aprinsa p'acol pe sus, de ce ar vrea ca ceilalti sa moara ? Pt ca ei de pe spinarea multimii traiesc. Daca noi murim si ei ajung la sapa de lemn, n are cine sa le mai faca agricultura si munca de jos. Sa fim seriosi...astea sunt filme care prind la public, au si americanii lor propriul OTV.

Au bani si resurse destule cat sa traiasca linistiti cateva miliarde de ani. Problema sunt celelalte 7 miliarde de guri.

#31
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012

 sylvius, on 30 mai 2015 - 16:55, said:


La multi ani, flacau !
Cu sanatate...

Posted Image

Bine-i sa fii tanar si ferice !...

Multumesc frumos, sa dea Dumnezeu sa mai apucam cu totii cat mai multe aniversari, fara apocalipse.

#32
sylvius

sylvius

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,400
  • Înscris: 01.01.2007

 Daian95, on 30 mai 2015 - 16:55, said:

Nu stiu daca iti mai amintesti, dar era un pastor nebun din SUA, care pretindea ca vine apocalipsa, iar ulterior presa a publicat vaste materiale in care prezenta ca acesta a devenit milionar, datorita numerosilor fraieri care au muscat momeala Posted Image Deci chestiile astea au un scop foarte bine gandit.

Imi amintesc, cum nu ?!
Pastorii le au cel mai bine cu socoteala apocalipselor !

Edited by sylvius, 30 May 2015 - 16:57.


#33
trappyfeet

trappyfeet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 22.06.2013

 Daian95, on 30 mai 2015 - 16:55, said:


Nu stiu daca iti mai amintesti, dar era un pastor nebun din SUA, care pretindea ca vine apocalipsa, iar ulterior presa a publicat vaste materiale in care prezenta ca acesta a devenit milionar, datorita numerosilor fraieri care au muscat momeala Posted Image Deci chestiile astea au un scop foarte bine gandit.

Daca ai vazut primul video, e vorba de ministrul de externe al Frantei la o intalnire de nivel inalt cu John Kerry, actualul secretar de stat al SUA.

#34
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012

 trappyfeet, on 30 mai 2015 - 16:57, said:

Daca ai vazut primul video, e vorba de ministrul de externe al Frantei la o intalnire de nivel inalt cu John Kerry, actualul secretar de stat al SUA.

Stiu despre ce e vorba, faceam o paralela doar.

 sylvius, on 30 mai 2015 - 16:56, said:

Imi amintesc, cum nu ?!
Pastorii le au cel mai bine cu socoteala apocalipselor !

Aici e chestia de manipulare. Iar aceasta manipulare iti aduce bani frumosi.

#35
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,113
  • Înscris: 30.04.2007
si sa nu uitam, ca la oricare precedenta venire a sfirsitului pamantului, daca aveti bani muuuuulti si va e ste frica sa nu-i pierdeti, dati-mi-i mie sa vi-i pastrez. garantez confidentialitate si returnarea "dupe" trecerea cataclismului ...

#36
A10

A10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,075
  • Înscris: 19.12.2012

 trappyfeet, on 30 mai 2015 - 16:56, said:

Au bani si resurse destule cat sa traiasca linistiti cateva miliarde de ani. Problema sunt celelalte 7 miliarde de guri.

Se kk pe banii aia..ce sa cumpere cu ei daca populatia pamantului nu mai exista si nu se mai produce nimic ?  Resurse ? Ce resurse ? Ii vezi pe iluminatii mancand conserve ? Posted Image)) eu nu prea...si nici nu i vad iesind in camp cu sapa in mana.... Am urmarit  acest clip [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/YYjQvG0QLMQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] timp de 6 minute si mi se pare cea mai mare aberatie auzita in ultimii 5 ani.  Se vede ca tarile alea au acces la prafuri si la buruieni..

Daca e sa ne ducem in jos...we are going down together.. :) nimeni nu mai ramane in viata iar naivii aia care cred ca ISS ul e un fel de arca lui noe in varianta moderna...sa observe faptul ca cei de acolo nu rezista mai mult de un an fara ajutor de jos, plus ca in cativa ani sistemul lor osos e grav afectat.

Edited by A10, 30 May 2015 - 17:06.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate