Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...
 Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina
 Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 

R.C.S. somat de C.N.A să retransmită West TV în digital, în 30 de zile. Televiziunea din Vestul României a solicitat aplicarea principiului must-carry

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,648
  • Înscris: 19.02.2010
Noroc cu Look-uri, pentru că altfel nu ajungeau în grila must-carry! Îi prindeam și pe satelit, dar nu este prea mare lucru, un tvh 2.0 mai bun! În schimb aveau muzică populară de calitate, cel puțin așa zicea socrul meu!

#20
s_mircea

s_mircea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 08.09.2006
Mi se pare corect ca in grila RDS digital din o anumita regiune sa fie incluse posturile locale. De exemplu pe mine nu ma intereseaza TV Neptun, RDS IASI, RDS Craiova  daca stau in vestul tarii cum nu il intereseaza pe cel din Constanta IASI, CRAIOVA de West TV. Nu ca nu a-si vrea stiri din toata tara dar sunt destule posturi (DIGI 24, Antena3, Realitatea ...) care cred ca sunt suficiente. In loc sa fie atatea posturi RDS (Timisoara, Craiova, Iasi ...) sa fie doar unul specific zonei respective si sa bage in locul celorlalte, programele locale si alte programe din lista must carry. De asemenea nu am vazut niciodata ca RDS-ul sa faca un sondaj de opinie pe regiune sa vada ce posturi se cere si ce nu.

#21
Lopatar

Lopatar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,374
  • Înscris: 21.11.2008
La ORADEA, pe ANALOGIC.. a fost doar vreo Jumatate de An,
-din pacate Nu intr-o Perioada a WEST TV cand dadea si Filme Straine.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate