Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

windows 8.1-sistem si securitate

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
fr3cky12

fr3cky12

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 11.01.2015
salut.
am instalat de curand windows 8.1 pe un laptop lenovo g50-70 si imi apare la sistem si securitate ceva cum ar fi o problema de compatibilitate intre sistem si windows.imi da un link catre site-ul support.lenovo,cand l.am cumparat mi.a dat cd original cu drivere dar windows-ul mi la adus un prieten.ce imi recomandati.mersi

Edited by fr3cky12, 23 February 2015 - 18:53.


#2
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Sa instalezi un Windows cumparat de tine...
Nu ai voie sa ceri suport pentru software piratat.
Softpedia nu incurajeaza pirateria software!

Cu siguranta acel "CD original cu drivere" exista dinainte de lansarea lui Windows 8. Lenovo nu mai ofera de ceva vreme CD-uri cu drivere in pachetul produsului, ci ofera, eventual, doar la cerere un DVD cu drivere dupa achizitionarea produsului.
Driverele pentru Windows 8 sau superior se pot descarca doar din pagina de suport a produsului de pe site-ul http://support.lenovo.com/
Mai exact, de aici: http://support.lenov...notebook-lenovo
Exista sectiune pentru laptopuri Lenovo in aria Hardware. Acolo poti solicita informatii despre drivere.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate