Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...
 Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 

Nu-mi gasesc de servici

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

#19
Kevlar111

Kevlar111

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 17.11.2014
eu il inteleg, e greu sa stai la discutii cu oameni care au ca subiecte de discutie pariurile sportive, pacanelele si masinile.
Sunt mai multe locuri de munca pe care ai putea sa le incerci paza, curier, distribuitor pe masina etc. depinde ce iti doresti sa faci. Incearca in armata poate ai noroc si anul asta nu mai sunt asa multi pilosi.

#20
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,389
  • Înscris: 11.08.2003
s-au tot cerut niste detalii despre tine care au intarziat sa apara, intelegi reticenta?

#21
loveandpeace

loveandpeace

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 14.02.2015
Varsta
Oras
Studii
Ce stii sa faci?

Fara sa raspunzi la intrebarile astea nimeni nu te poate ajuta.

#22
kendo21

kendo21

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 03.11.2014

View PostKevlar111, on 19 februarie 2015 - 21:49, said:

eu il inteleg, e greu sa stai la discutii cu oameni care au ca subiecte de discutie pariurile sportive, pacanelele si masinile.
Sunt mai multe locuri de munca pe care ai putea sa le incerci paza, curier, distribuitor pe masina etc. depinde ce iti doresti sa faci. Incearca in armata poate ai noroc si anul asta nu mai sunt asa multi pilosi.

da ceva middle nu exista?

#23
Kevlar111

Kevlar111

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 17.11.2014

View Postkendo21, on 20 februarie 2015 - 12:29, said:

da ceva middle nu exista?
ba da, depinde ce pile ai. Fara pile doar in cazul in care au neaparata nevoie de om iar tu sa fi respectivul norocos ceea ce este 99% imposibil. Succes!

#24
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,389
  • Înscris: 11.08.2003
revenim:
ce varsta ai?
unde locuiesti?
ce stii sa faci?

poate locul de munca pe care il am disponibil acum nu ti se potriveste pentru ca, sa zicem, stai in Galati. Poate ai 16 ani si atunci nu vei putea fi angajat (in conditii normale). Poate tu esti tamplar de meserie si nu cunosti tastatura si, atunci, iar nu am nevoie de o astfel de persoana. Si, pe langa mine, mai sunt cativa care vor sa afle detaliile astea poate din aceleasi motive.

#25
Kevlar111

Kevlar111

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 17.11.2014
eu zic ca ar fi bine sa raspunzi la intrebarile lui sorin si nu numai, daca ramai asa inchis in tine nu rezolvi nimic ma frate...
Sau preferi intai un psihiatru iar dupa un servici?

Edited by Kevlar111, 20 February 2015 - 14:06.


#26
m&m

m&m

    Produs de reacție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,976
  • Înscris: 19.06.2006
Initiator, daca ai vreo intentie sa participi efectiv la subiectul deschis chiar de tine, astept pm si-l redeschid.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate