Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

C&I si H2

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
D-Nblog

D-Nblog

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 798
  • Înscris: 01.02.2015

View Postdjmaxx, on 18 februarie 2015 - 21:13, said:

am upc am rcs si am si telekom tv web si imaginea pe telekom tv web e foarte buna chiar mult prea buna !!! totul e de viteza de internet si dupa ce ai deschis streamul astepti 20 de secunde si imaginea e la cea mai buna calitate.eu de exemplu ma uit pe dolce sport HD si se vede chiar mai bine decat look tv hd la meciuri prin cablu !

ps :internetul il am de la rcs viteza de 500
La mine se vede prost! Cine știe; am RDS de 200.

View Postcristinel07, on 18 februarie 2015 - 19:49, said:

Deci esti suparat degeaba. Poti sa fii suparat daca esti la RDS, unde actualizeaza din an in Paste, dar asa ...
Eu sunt mulțumit de ce-mi oferă RCS&RDS pe cablu. Iar pentru altceva ce-mi mai doresc... găsesc alternative. Doar avem internet, există aplicații ale firmelor și oameni care mai sunt și binevoitori și mai dau câte un cont! spark tv nu-l găsesc de nicio culoare, în rest am cam tot ce vreau să văd!

și nici CBS reality n-am.

Edited by D-Nblog, 18 February 2015 - 21:49.


#20
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,408
  • Înscris: 06.11.2014
Eu sunt mai saracut, cu net de vreo 60Mbps de la RDS, iar calitatea TelekomTV e jalnica (poate si din cauza ca nu ma uit pe cai tocmai "ortodoxe"), fiind cea mai slaba de pe piata (comparativ Digi Online, TvGo, Seenow si DolceTV). Pana si streamurile in sopcast se vad mai bine.

Edited by iZet, 18 February 2015 - 22:28.


#21
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,522
  • Înscris: 16.12.2006
Vezi ca nu exista abonament de 60 Mbps la RDS, cel mai mic abonament este de 100 Mbps.

#22
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,408
  • Înscris: 06.11.2014
Inseamna ca, dupa vreo 5 ani in care si-a facut cu destoinicie treaba, o fi vremea sa-mi pensionez routerul.

#23
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,522
  • Înscris: 16.12.2006
Da-i un  restart, poate isi revine. :)

#24
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,408
  • Înscris: 06.11.2014
Nu mai am ce restart sa ii dau, poate doar cu ciocanul. I-a cam trecut vremea; pe wireless duce maxim 3Mbps iar prin cablu ajunge pe la ~58Mbps.. Oricum, pt ce am nevoie, isi face cu destoinicie treaba, ducand fara sa gafaie streamurile HD (prin fir, bineinteles). Mai mult de atat, nu am ce sa-i cer.

#25
D-Nblog

D-Nblog

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 798
  • Înscris: 01.02.2015

View PostiZet, on 18 februarie 2015 - 22:31, said:

Inseamna ca, dupa vreo 5 ani in care si-a facut cu destoinicie treaba, o fi vremea sa-mi pensionez routerul.
Vrei router? Am unul de vânzare și sigur știi despre ce e vorba!

#26
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,408
  • Înscris: 06.11.2014
Difera de router, difera de pret, ca nu ma grabesc sa il schimb. Momentan isi face treaba, improvizatia mea de online TV functionand la parametri OK.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate