Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

Eroare dupa instalarea unui mod pentru GTA IV

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
FresKo

FresKo

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.02.2015
Deci.

Mi-am cumparat GTA IV de pe Steam. Dupa 70 de ore de joc, mi-am instalat LCPDFR (mod in care poti deveni politist)
Dupa ~4 ore de joc, imi da o eroare exact cand e momentul sa ma spawnez in casa
Inainte de asta cand ma duceam off-duty, Niko isi tinea degetul mic intr-o pozitie foarte ciudata, si inca tot avea mersul de politist. Cand am iesit din sectie automat am primit wanted si politistul din fata sectiei m-a arestat
A doua oara, nu ma a arestat, dar Niko tot avea degetul mic si mersul ciudat.
Dupa vreo jumate de ora am iesit din joc, dar intai am salvat. Dupa ce am salvat m-a dat tot cu uniforma de politist.
Dupa vreo 2 ore am intrat din nou, si cand sa ma spawnez in casa mi-a dat eroarea. Am dezinstalat modul, am intrat la fel. Am dezinstalat modul, l-am pus la loc, la fel. Am dezinstalat jocul, jocul si dupaia am instalat inapoi jocul, la fel. Posted Image Posted Image Posted Image

Ma puteti ajuta cu ceva?
Momentan nu am jocul instalat dar pot sa-l instalez oricand.
Sper sa gasiti o solutie . . . Am visat la jocul asta de cand s-a lansat si sa nu ma pot juca din cauza la o eroare . . .  E strigator la cer  Posted Image Posted Image

#2
NLC94_RMS

NLC94_RMS

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 116
  • Înscris: 16.02.2011
Daca il instalezi pe curat tot iti da eroare?Presupun ca ai schimbat si cateva masini, probabil asta sa fie cauza.
Instaleaza asta gta4-mods .com/misc/100-save-game-no-saved-cars-f20032 si vezi daca te mai scoate din joc.

Edited by NLC94_RMS, 10 February 2015 - 20:32.


#3
FresKo

FresKo

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.02.2015
Cum adica "pe curat"? N-am schimbat nici o masina. Masinile clasice din joc mi-se par perfecte.

Apropo. Am citit tutorialul de instalare gta4-mods .com/misc/100-save-game-no-saved-cars-f20032 dar n-am inteles mai nimic. E problema daca eu am jocul de pe Steam?

Edited by FresKo, 11 February 2015 - 22:10.


#4
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
Incearca sa instalezi hotfix-ul de la acest mod https://www.lcpdfr.c...first-response/
Inainte sa instalezi, dezinstaleaza actualul mod pe care il ai.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate