Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

Adidasi Nike, Puma in magazin comercial

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Sew

Sew

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 09.10.2013
Buna ziua,

Detin un magazin comercial de incaltaminte dar am brand-uri mai necunoscute prin AxBoxing, VEER, etc. Doresc sa aduc adidasi Nike si Puma, dar nu stiu un  site oficial al lor sau ceva de contact. Ca stiu ca am nevoie de licente si tot ce tine.

#2
Byblos4

Byblos4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,664
  • Înscris: 26.09.2014
Din cate stiu distribuitor Nike pentru Romania este Elmec.

Discuta cu ei.

Noua lor denumire e FF Group

Edited by Byblos4, 03 February 2015 - 10:53.


#3
botelucian

botelucian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 23.03.2007
nu trebuie licenta , ai nevoie doar ca produsele sa fie originale si sa ai act doveditor pentru aceasta . pot fi cumparate de unde vrei cu factura etc si certificat ca sunt originale .
daca toata lumea ar vinde numai de la  REPREZENTATUL OFICIAL  ar fi cel putin naspa si aiurea si scump
ce ar face toate firmele care cumpara direct din UK sau Italia lichidari si le vand la noi ?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate