Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Tomorrowland 2015

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
NDLMihaitza80

NDLMihaitza80

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.01.2015
Salut,

as vrea sa stiu daca cineva de pe aici a fost in anii trecuti la acest festival?.....nu de alta dar vreau sa merg si eu anul asta cu niste prieteni si as vrea sa stiu mai multe detalii despre eveniment.... cum ar fi:

1. in primul rand ma intereseaza daca pot cumpara mancare si bautura din Boom si sa intru cu ele in Dreamville?
2. Odata intrati in zona de Dreamville, si cazati fiind, mai putem merge in Boom pt diferite cumparaturi?
3. Daca avem vreo posibilitate sa intram cu bautura din zona DreamVille in zona de concert?
4. Daca mergem cu o rulota, avem posibilitatea de a campa pe acolo cu rulota?.....sau doar la cort tre sa stam?
5. Sunt suficienti 300 euro/pers pe toata perioada festivalului pt mancare,bautura si alte chestii?
6. Ceva preturi la mancare bautura si nu numai daca stie cineva?....ar fi binevenite....bine daca-si mai aminteste cineva...

Deocamdata cam astea sunt intrebarile pe care le am, cred ca sunt mai multe dar deocamdata astea imi vin in minte....
Orice fel de informatie ar fi de ajutor si binevenita in conditiile in care nu am fost niciodata....
Am rugamintea daca se poate sa-mi raspunda cineva care a fost acolo pe toata perioada festivalului si stie exact despre ce e vb pe acolo...

Va multumesc mult si astept cu interes raspunsurile voastre....

Imi cer scuze moderatorilor daca am creeat un nou topic unde nu trebuia sau daca mai exista un topic despre evenimentul asta si eu nu l-am vazut/observat.

#2
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,867
  • Înscris: 06.01.2008
Off-topic: cam induci oamenii in eroare cu titlul Posted Image
Tomorrowland (2015) e si numele unui film mister-Sci Fi ce va aparea anul asta in luna mai.

#3
hunab

hunab

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,802
  • Înscris: 23.12.2011
Crezi ca nu gasesti pe site informatiile cerute? Uite ce am gasit eu: "The following are not allowed at DreamVille: cars, motor (cycles), trailers, caravans, mobile homes etc"

Take d`aci Posted Image http://www.tomorrowl...cess-dreamville

Nu toate, dar o parte da. Vezi ca sunt poze cu acea zona si alte detalii...studiaza site-ul.

Edited by hunab, 22 January 2015 - 09:22.


#4
tzaq93

tzaq93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 13.08.2010
Vor fi drogati acolo aveti grija..

#5
hunab

hunab

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,802
  • Înscris: 23.12.2011

View Posttzaq93, on 22 ianuarie 2015 - 10:09, said:

Vor fi drogati acolo aveti grija..


Nu mergeti la Gara de Nord. Sunt drogati acolo!!!!

#6
NDLMihaitza80

NDLMihaitza80

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.01.2015
Pt Hider141 ... cam ce crezi ca m-ar interesa dupa titlu?......un film prost SF care apare in 2015?.......sau un eveniment extrem de important pt mine si nu numai, care face ceva pe el de film?.....

Pt hunab .... am studiat site-ul lor pe toate partile si l-am citit din scoarta-n scoarta, vreau niste raspunsuri de la oamenii care au fost acolo la fata locului, anul trecut 2014 - 2013 - 2012 - 2011 etc etc .....

Pt tzaq93 .... la partea cu drogatii ce pot sa spun .... ce sunt astia niste animale ceva?....tre sa-mi fie frica de ei?....nu sunt tot oameni ca si noi cu diferite vicii?.... Poate si eu sunt chiar unul dintre ei, nu ai de unde sti...

Repet....as vrea niste raspunsuri de la cei care au fost acolo in anii precedenti si ma pot ajuta cu niste raspunsuri clare si concrete....

Va multumesc ....si imi cer scuze daca am fost rau in exprimare sau daca am deranjat pe cineva cu raspunsurile mele...

#7
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Despre ce este vorba aici? Link?

#8
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postgumball3000, on 22 ianuarie 2015 - 14:57, said:

Despre ce este vorba aici? Link?

Cel mai mare festival de muzica electronica din lume. Cei mai buni dj, cea mai buna muzica. Festivalul original se tine in Boom, Belgia, dar se mai fac turnee si in alte tari. Cine nu ajunge poate viziona evenimentul live online, via youtube. Toate informatiile se gasesc online. http://www.tomorrowl...n/opening-hours

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate