Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

probleme peugeot jet force 50cc

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
doditnt

doditnt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 02.10.2014
buna seara am o problema cu un Peugeot jet force-c 50cc din 2007 problema este: motorul merge relativ bine doar ca dupa 5-10 minute de functionare se incalzeste extrem de tare, in bord nu creste temperatura peste normal doar ca se incalzeste asa de tare incat se arde vopseaua de pe toba aces lucru nu se intampla pana acum vre-o doua zile si motorul nu mai trage asa bine dupa ce se incalzeste, stiu este normal ca toba sa se incalzeasca dar nu in halul acesta am mai avut motoare si nu am patit pana acum nici la hoinar dupa 5ore de folosire pe dealuri nu se incalzea asa tare,.Sunt nou pe acest forum varog sa scuzati eventoalele greseli gramaticalePosted Image Posted Image Posted Image

#2
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,543
  • Înscris: 24.05.2005
De cand il ai tu?

#3
doditnt

doditnt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 02.10.2014
de vre-o 3 sapatamani am facut cu el vre-o 300km

#4
Mihai9385

Mihai9385

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 30.07.2013
Salut,

Sunt Mihai, am 22 de ani, sunt student motociclist si vreau sa ajut comunitatea moto din Romania.

Cursurile de conducere defensiva moto sunt principala problema pe care vrem sa o rezolvam, asadar, va rog sa ma ajutati prin completarea acestui chestionar cu 10 intrebari rapide:

http://goo.gl/forms/ujXtZMZOWU

Minutul dumneavoastra este vital pentru noi!

Multumim

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate