Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina
 Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 

kit wireless

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
ionutvd

ionutvd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 14.07.2005
As vrea sa-mi iau un kit wireless, dar nu stiu daca merita. Am auzit ca nu prea ar fi bune la jocuri. Nu sunt gamer inrait, insa joc f mult counter-strike si daca imi sare tinta de pe capul unuia cred ca dau cu el da pamant :D Vreau si eu niste pareri de la cei care au. Si recomandati-mi ceva pana in 1.5 mil.

#2
mihailamba

mihailamba

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 425
  • Înscris: 06.01.2005

View Postionutvd, on Dec 26 2005, 18:03, said:

Si recomandati-mi ceva pana in 1.5 mil.
La banii astia nu gasesti ceva care sa-te satisfaca! Un mouse bun pt jocuri este de la 70 € in sus! Parerea unui utilizator de mouse A4tech de 35de euroi!

#3
ionutvd

ionutvd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 14.07.2005
Pana la urma am cumparat asa ceva, dar am pastrat si vechiul mouse pt jocuri. Acum am alta intrebare: merita sa iau un mose cu 1200 dpi? Adica o sa simt diferenta in jocuri? Ma refer in special la asta

#4
shtiulete

shtiulete

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 23.10.2005

View Postionutvd, on Dec 27 2005, 22:31, said:

Pana la urma am cumparat asa ceva, dar am pastrat si vechiul mouse pt jocuri. Acum am alta intrebare: merita sa iau un mose cu 1200 dpi? Adica o sa simt diferenta in jocuri? Ma refer in special la asta
care e "vechiul maus"?

#5
ionutvd

ionutvd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 14.07.2005

View Postshtiulete, on Dec 28 2005, 01:12, said:

care e "vechiul maus"?
Logitech s96

#6
abe

abe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 432
  • Înscris: 04.09.2004
dai headuri si cu un mouse microsoft fara probleme, exerseaza mult si mai umbla si pe la "sensivity" prin consola pana ti-l reglezi  :D

#7
ionutvd

ionutvd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 14.07.2005

View Postabe, on Dec 29 2005, 00:58, said:

dai headuri si cu un mouse microsoft fara probleme, exerseaza mult si mai umbla si pe la "sensivity" prin consola pana ti-l reglezi  :D
Vad ca joc forte bine si cu asta wireless

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate