Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...

Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...
 

Fuziunea Flanco - Flamingo

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
UnForsaken

UnForsaken

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,693
  • Înscris: 11.02.2005
La ora actuala va ca, in comparatie cu alternativele (Ultra Pro, depozitul de calculatoare, best computers) , Flamingo au preturi bunicele.

#20
LOCOTUS

LOCOTUS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 628
  • Înscris: 31.12.2003
are pe draku....cred ca compari tu mere cu pere sau ai netul limitat si nu poti cauta mai bine :)

#21
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002

 LOCOTUS, on Jan 12 2006, 08:50, said:

are pe draku....cred ca compari tu mere cu pere sau ai netul limitat si nu poti cauta mai bine :)
nu sunt cele mai mici, dar chiar nu are sens sa faci economie de 100.000 - 200.000 cand cumperi o componenta de 2-3 milioane si sa te incurci cu o firma de apartament de bloc (de garsoniera as zice :D).

cea mai importanta este garantia, si cu toate problemele pe care le-am avut cu flamingo, niciodata nu am avut probleme cu garantia. de fiecare data cand a fost o problema, s-a rezolvat pe loc.

#22
mariuscond

mariuscond

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 04.10.2004

 don_dannielo, on Jan 11 2006, 13:22, said:

Credisson nu este a lui Flanco?

Din cite stiu eu NU - e o alta firma de fapt. Acum ... ca o fi fost facut cu bani de la Flanco nu stiu ...

#23
UnForsaken

UnForsaken

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,693
  • Înscris: 11.02.2005

 LOCOTUS, on Jan 12 2006, 08:50, said:

are pe draku....cred ca compari tu mere cu pere sau ai netul limitat si nu poti cauta mai bine :)
Daca zici tu...

#24
CapitanuPICARD

CapitanuPICARD

    I love SRI & DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,426
  • Înscris: 10.01.2005
cotiso hanganu, tipul care a fost tartor la marketing in flamingo acum niste ani de zile, parca este acum tot tartor, tot la marketing, dar la flanco. sau ma insel? ;)

#25
andyv

andyv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 586
  • Înscris: 08.07.2003
Se pregatesc si firmele romanesti pentru intrarea in UE. Le va fi mult mai greu dupa ce vor intra greii  (Ex : MediaMarkt) si in Romania

#26
darwi

darwi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.01.2006

 don_dannielo, on Jan 11 2006, 13:22, said:

Credisson nu este a lui Flanco?

Credisson a fost a lui Flanco, da din 2003 e o firma separata. Isi vad de treaba lor - adica credite si atata. Asa ca ii gasesti cam peste tot: Cosmo, Rombiz, Depozitul de calculatoare, Flamingo, etc.

 CapitanuPICARD, on Jan 13 2006, 12:57, said:

cotiso hanganu, tipul care a fost tartor la marketing in flamingo acum niste ani de zile, parca este acum tot tartor, tot la marketing, dar la flanco. sau ma insel? ;)

Cotiso Hanganu nu mai e de vreo 6 luni marketing la flanco. am impresia ca tot acolo e, da nu la marketing  B)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate