Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Defect ciudat Videorecorder Panas...
 lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...
 Trecut: Europa versus S.U.A. la c...

Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024
 Service si revizii reprezentanta

Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?
 

Mccauley SA18

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1
taxxy23

taxxy23

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.01.2013
Buna seara,
As vrea sa cumpar 2 basi McCauley sa18, si 2 sateliti SA95-2. Un prieten mi le-a recomandat . Vroiam sa stiu ce parere aveti de aceasta marca deoarece nu prea am gasit pareri pe aproape nici un site in legatura cu brandul. Sunt fiabili, se aud mai bine in comparatie cu RCF, Ev, Dynacord.........?
Ca si pret sunt piperate in comparatie cu alte marci si as vrea sa stiu daca se merita.
Astept raspunsuri concrete de la cei care au avut tangente cu aceasta marca sau care au lucrat cu ea.
Multumesc.

Edited by taxxy23, 30 September 2013 - 22:16.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate