Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 

Smart TV LED 3D Samsung FullHD 85S9000, 214 cm la doar 1,79 miliarde de lei

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
EPoX

EPoX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,215
  • Înscris: 18.01.2004
Catand oferte am dat de un nou produs: Smart TV LED 3D Samsung FullHD 85S9000, 214 cm,
un televizor inteligent de doar 1,79 miliarde de lei vechi: http://www.e-bogdan....85s9000-214-cm/

Mai pe scurt, acest monstru este 3D si are o diagonala de 214 cm cu o rezolutie de 3840×2160. Ca tehnologie detine Ultra Clear Panel, 3D HyperReal Engine, Micro Dimming Ultimate, Digital Noise Filter, Wide Color Enhancer Plus.
Dimensiunea lui este de 2004.3 X 1624.4 X 581.5 mm si cantareste 85.8 kg si va fi comercializat online doar de catre Domo pentru moment.

Attached Files


Edited by EPoX, 02 May 2013 - 20:09.


#2
danX

danX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,566
  • Înscris: 26.06.2003
e bine ca scutesti din banii pe care i-ai da pe o comoda de televizor.

#3
dcr

dcr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,021
  • Înscris: 01.05.2004
iar daca mai ai putina rabdare in cateva luni ii mai scade pretul cu cateva procente. Maxim 10.

Dar oricum nu-mi iau  televizorul asta ca n-am niciun perete liber la dimensiunile alea. As avea unul dar are un tablou pe el si nu vreau sa renunt la el, ca de-abia l-am pus.

#4
csi1

csi1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,173
  • Înscris: 05.09.2007
l-am vazut (in cutie doar) saptamana trecuta in  Colon(panama dutyfree zone), mi-a atras atentia seria 9000 de la samsung de pe cutia imensa. nu am intrebat de pret dar oricum e mai mic decat in Ro. de exemplu ue65 es8000 costa doar 3000 usd in timp ce la noi e peste 20000 lei. i-am luat de acolo un Galaxy S3 cu 400 usd sotiei, eu mi-am luat niste casti jbl.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate