Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

Nu mai am subtitrare

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
canalet

canalet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 24.07.2005
Dupa citeva update de pe net, s-a intimplat sa nu se mai deschida subtitrarea odata cu filmul. Am media player 10,iar codecuri divx G400, avi defrez, ac3, ffdshow. Merge sub doar daca o caut manual in divx G400 dar e enervant. Am citit ca dix G400 e setat by default sa caute sub in fisierul cu filmul dar ceva se pare ca nu merge. Se poate seta de pe undeva ceva? Ffdshow nu e compatibil ? Mersi anticipat ca nu ash vrea sa schimb mediaplayerul ca mergea bine.

Canalet...

#2
robertino1

robertino1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 715
  • Înscris: 08.06.2003

View Postcanalet, on Nov 7 2005, 11:24, said:

Dupa citeva update de pe net, s-a intimplat sa nu se mai deschida subtitrarea odata cu filmul. Am media player 10,iar codecuri divx G400, avi defrez, ac3, ffdshow. Merge sub doar daca o caut manual in divx G400 dar e enervant. Am citit ca dix G400 e setat by default sa caute sub in fisierul cu filmul dar ceva se pare ca nu merge. Se poate seta de pe undeva ceva? Ffdshow nu e compatibil ? Mersi anticipat ca nu ash vrea sa schimb mediaplayerul ca mergea bine.

Canalet...

Vad ca ai instalate doua filtre ptr subtitrare, G400 si ffdshow. Va trebui sa debifezi din cel pe care nu doresti sa-l folosesti ptr afisarea subtitrarii, aceasta optiune. Vezi ca ambele au in setari posibilitatea de a da calea catre un folder unde s-ar afla subtitrarile. Verifica daca subtitrarile au ACELASI nume ca si filmul respectiv.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate