Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
WTF !Comunicare cu animale mo...

Convertit sistem de navigați...

Nu am sunet pe hdmi

Întrebare alunita
 Schimbare tabla acoperis

Trotineta Bolt cu reducere de 3 lei

Aragaz cu plita pe gaz si cuptor ...

Cablu FFC
 Poco F6/F6 Pro

Scurgere catre hazna

De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA
 Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...

salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€
 

AM SUNAT LA MAX TV SI AM CITEVA INFORMATII NOI

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

#1
melinter2000

melinter2000

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 255
  • Înscris: 29.09.2005
Am sunat la Maxtv pentru a ma informa de ce nu mai pot viziona HBO SI CINEMAX. Mi s-a raspuns ca se incearca o mai buna pozitionare si o captare mai buna a semnalului si ca va dura intre 7 si 10 zile aceasta treaba dupa care am fost asigurat ca HBO SI CINEMAX vor putea fi vizionate fara probleme. De asemenea mi s-a spus ca vor apare in scurt timp si posturile SCIENCE, CIVILIZATION SI SCI-FI.
Va spun aceste informatii ca sa nu mai stati sa asteptati la Call Centerul de la MaxTv, ca se asteapta destul de mult
:naughty:

#2
LR

LR

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 1.706
  • Înscris: 27.02.2002

Quote

Mi s-a raspuns ca se incearca o mai buna pozitionare si o captare mai buna a semnalului si ca va dura intre 7 si 10 zile

asta "miroase de la o posta" a gogorita :( ...

Quote

De asemenea mi s-a spus ca vor apare in scurt timp si posturile SCIENCE, CIVILIZATION SI SCI-FI

asta este intr-adevar o veste buna ;).

#3
AirBoy

AirBoy

    Snow! Ski! Be freeeee...

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.103
  • Înscris: 05.05.2003
Sci-Fi.... povesti , au vrut sa zica, Discovery Sci.

#4
xndoe

xndoe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.439
  • Înscris: 16.08.2003

AirBoy, on Oct 5 2005, 17:40, said:

Sci-Fi.... povesti , au vrut sa zica, Discovery Sci.

<{POST_SNAPBACK}>


Ce mai conteaza acum Sci-Fi sau Discovery Sci...sau de ce sa se mai consume spatii aiurea cand Viasat History se poate prescurta HISTORY. Of of of...

#5
Kswadari

Kswadari

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 2
  • Înscris: 10.10.2005
ok acum am si eu o intrebare .....dati si mie un link catre un site cu documentatie pt montarea antenelor astora si a receverelor .....cam tot deci....despre subiect
:cursing:  :cursing:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate