Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina
 Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 

curier cu verificare colet

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
edison21

edison21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 276
  • Înscris: 18.09.2009
salutari. Astept un laptop si as vrea sa-l verific inainte sa-l platesc.  Am inteles ca majoritate formelor de curierat nu mai permit verificarea coletelor dupa 2010. Am auzit ca urgent curier mai permite, dar am vorbit cu ei si nu mai permit asta decat daca expeditorul are "contract" cu ei. Stie cineva din experienta proprie daca la momentul asta(luna noiembrie 2011)  mai permite cineva verificarea coletului(in afara de posta atlassib) ? spun momentul asta pentru ca exista si alte topic-uri pe tema asta, dar sunt mai vechi, si informatiile nu mai corespund.

post scriptum: acum am vazut ca mai exista si la rubrica asta un topic pe aceeasi tema. imi cer scuze pentru asta, trebuia sa verific inainte sa postez.....

Edited by edison21, 12 November 2011 - 11:28.


#2
CoBr4

CoBr4

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 1,380
  • Înscris: 07.06.2005
Posteaza te rog pe unul din celelalte topicuri deja deschise. Multumesc.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate