Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 

perciuni ?

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
lucian_fbf

lucian_fbf

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 11.03.2007
salut. va scriu in speranta ca ma puteti ajuta cu vreo solutie. am 25 de ani si in urma cu vreo 2 ani am iesit din calvarul cremelor si pastilelor impotriva acneei dar acum am o problema ...as vrea  sa imi creasca par pe fata mai des sau mai uniform in special perciuni pt. a-i lasa mai lungi si chiar barba sau mustata mai deasa (nu mi creste decat cateva firicele ici colo ) stiu ca intr-un fel e mai avantajos sa nu ti creasca atata par pe fata dar eu sunt dispus sa dau acest avantaj pt ca m-ar face sa arat mai bine si sa ma simt mai bine implicit sa fiu mai sigur pe mine. daca stiti vreo solutie care m-ar putea ajuta sa o aplic pe fata sau la ce fel de doctor ar trebui sa ma prezint pt o astfel de consultatie ca nu mai vreau cateva firicele. mentionez ca nici prea paros nu sunt dar asa cum pe barba creste normal asa ar trebui sa creasca si mustata si perciunii in mod special. va multumesc anticipat

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate