Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Afaceri cu Germania?

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
knauf75

knauf75

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,362
  • Înscris: 29.05.2008
hamsteri,aveti?

#20
woe

woe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 16.11.2005

View Postsageata06, on 09 octombrie 2009 - 16:48, said:

Buna ziua, tocmai am dat de acest forum si sunt din nou placut surprinsa de inventivitatea  si spiritul de afaceri al romanilor! :-)  Dar ca sa trecem direrect la subiect: eu locuiesc in Germania si caut un partener de afaceri SERIOS, care are nevoie de marfa de aici, eu avand contacte bune. Germana este a doua mea limba materna. Ma bucur de raspunsurile voastre si daca nu constau in "cereri", ci "doar" in sfaturi/idei de afaceri :-) Merci anticipat!

As fi interesat in ceva colaborare, mai ales pe flux invers, de furnizat marfa RO care un distribuitor din Germania. PM

#21
cristi2929

cristi2929

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.12.2013

View Postsageata06, on 09 octombrie 2009 - 16:48, said:

Buna ziua, tocmai am dat de acest forum si sunt din nou placut surprinsa de inventivitatea  si spiritul de afaceri al romanilor! :-)  Dar ca sa trecem direrect la subiect: eu locuiesc in Germania si caut un partener de afaceri SERIOS, care are nevoie de marfa de aici, eu avand contacte bune. Germana este a doua mea limba materna. Ma bucur de raspunsurile voastre si daca nu constau in "cereri", ci "doar" in sfaturi/idei de afaceri :-) Merci anticipat!

Buna ziua eu si unchiul meu detinem o vila de lux  in BUSTENI-ZAMORA   12 camere + 11 bai,nemobilata dar full dotata.Am vrea sa o vindem si iti propun un parteneriat strategic vis-a-vis de potentiali clienti din GERMANIA. Este super pretabila pentru pensiune sau mini motel,poate gazdui grupuri mari de turisti. Crezi ca exista o rezolvare? Astept sugestii.

#22
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007
In caz ca esti interesat de ceva serios, putem colabora pe domeniul gazduire si creare site-uri si magazine online. La fel si pentru promovarea lor la nivel national si international. PM pentru mai multe detalii.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate