Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Afaceri cu Germania?

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
knauf75

knauf75

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,362
  • Înscris: 29.05.2008
hamsteri,aveti?

#20
woe

woe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 16.11.2005

View Postsageata06, on 09 octombrie 2009 - 16:48, said:

Buna ziua, tocmai am dat de acest forum si sunt din nou placut surprinsa de inventivitatea  si spiritul de afaceri al romanilor! :-)  Dar ca sa trecem direrect la subiect: eu locuiesc in Germania si caut un partener de afaceri SERIOS, care are nevoie de marfa de aici, eu avand contacte bune. Germana este a doua mea limba materna. Ma bucur de raspunsurile voastre si daca nu constau in "cereri", ci "doar" in sfaturi/idei de afaceri :-) Merci anticipat!

As fi interesat in ceva colaborare, mai ales pe flux invers, de furnizat marfa RO care un distribuitor din Germania. PM

#21
cristi2929

cristi2929

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.12.2013

View Postsageata06, on 09 octombrie 2009 - 16:48, said:

Buna ziua, tocmai am dat de acest forum si sunt din nou placut surprinsa de inventivitatea  si spiritul de afaceri al romanilor! :-)  Dar ca sa trecem direrect la subiect: eu locuiesc in Germania si caut un partener de afaceri SERIOS, care are nevoie de marfa de aici, eu avand contacte bune. Germana este a doua mea limba materna. Ma bucur de raspunsurile voastre si daca nu constau in "cereri", ci "doar" in sfaturi/idei de afaceri :-) Merci anticipat!

Buna ziua eu si unchiul meu detinem o vila de lux  in BUSTENI-ZAMORA   12 camere + 11 bai,nemobilata dar full dotata.Am vrea sa o vindem si iti propun un parteneriat strategic vis-a-vis de potentiali clienti din GERMANIA. Este super pretabila pentru pensiune sau mini motel,poate gazdui grupuri mari de turisti. Crezi ca exista o rezolvare? Astept sugestii.

#22
mark75

mark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 08.09.2007
In caz ca esti interesat de ceva serios, putem colabora pe domeniul gazduire si creare site-uri si magazine online. La fel si pentru promovarea lor la nivel national si international. PM pentru mai multe detalii.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate