Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

KBS-26B5RP-Keyboard&Mouse

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
ad_axel

ad_axel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 797
  • Înscris: 04.09.2004
Salutare!Mi-am cumparat recent un kit KBS-26B5RP  de la A4Tech.Il montez,veselie,dau sa instalez driverele de pe CD.Instaleaza se blocheaza,restart.Incompatibilitate cu Windows XP SP2.Caut pe site-ul oficial si gasesc driverele versiunea 7.64.Se instaleaza fara nici o problema.Merg.Dau restart.Dupa restart constat ca nu imi merg cea mai mare parte din HotKeys.Uimit incerc sa vad daca receptorul primeste semnal de la tastatura cand apas pe HotKey-urile care nu merg.Primeste semnal,la partea hardware nici o problema.Reinstalez driverele de vreo 3 ori.Dupa instalare merg.Dupa ce dau restart nu mai merg.Care e rezolvarea ?

#2
ad_axel

ad_axel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 797
  • Înscris: 04.09.2004
Am rezolvat problema cu un Startup Delayer, dar mai am o intrebare. Cum fac ca butoanele Play/Pause sa fie valabile si in BSPlayer. Mentionez ca in Winamp functioneaza.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate