Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...
 Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...
 Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...

Recomandare serviciu / firma recu...
 La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!
 

card expirat

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
KpaC

KpaC

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 288
  • Înscris: 07.09.2005
E urmatoarea situatie .. recent mi-au epirat 2 carduri .. terminand facultatea nu prea as mai avea ce sa fac cu ele .. imi ajunge unul ... Oare s eintampla ceva daca nu merg dupa ele la banca ?

#2
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005
Pai cel mai bine e sa ajungi la banca si sa inchizi contul pe care nu il mai folosesti (prin intermediul cardului). Contul genereaza pierderi prin comisionul de administrare. Chiar daca nu il mai folosesti ei iti iau acest comision. Chiar saptamana trecuta am inchis un cont la CEB care pt 6 luni imi lua 8 ron comision.

#3
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
cu putin timp inainte de expirare ei fac singuri , fara sa te anunte un nou card in asa fel incat daca te duci urmatoarea zi dupa expirare sa-l primesti pe cel nou
deci trebuie lichidat contul ca sa sti ca ai "scapat" definitiv de card

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate