Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

restaurant de nunta in constanta

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
silvinho85

silvinho85

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 22.08.2008
spuneti-mi si mie.....stiti vreun restaurant sau local pentru nunta in constanta care sa accepte sa vii cu tot de acasa? de fapt....doar sa inchiriez spatiul.....cu mese si scaune ,eventual vesela si tacamuri, si sa aduc eu mancarea( o parea ciudat, dar zic asta pentru ca la cate nunti am fost, nu imi prea mi-a placut mancarea;asa ca as face-o eu acasa si sa o duc acolo). un pic de ajutor imi puteti acorda? va multumesc anticipat!

#2
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005

View Postsilvinho85, on Aug 31 2008, 20:15, said:

spuneti-mi si mie.....stiti vreun restaurant sau local pentru nunta in constanta care sa accepte sa vii cu tot de acasa? de fapt....doar sa inchiriez spatiul.....cu mese si scaune ,eventual vesela si tacamuri, si sa aduc eu mancarea( o parea ciudat, dar zic asta pentru ca la cate nunti am fost, nu imi prea mi-a placut mancarea;asa ca as face-o eu acasa si sa o duc acolo). un pic de ajutor imi puteti acorda? va multumesc anticipat!
come on!
nu mai suntem in secolul 19.
poti gasi ceea ce te intereseaza...printr-un sat din apropiere (vre-un camin cultural ceva). dar restaurant care sa accepte asa ceva niciodata. poate pe la vreo cantina a unei firme...dar nu cred nici acolo.
in plus scuza ca nu-mi place mancarea ... nu prea tine.
crezi ca e mai buna mancarea facuta acasa (salamul si rosiile taiate cu 10 ore inainte...fripura sleita facuta cu o zi inainte... cu mamaliguta la sarmale cum faci?)


dar daca tii cu totdinadinsul sa faci asa... te poti orienta la un cort... cred ca sunt firme care au asa ceva (cort, scune. vesela)

Edited by bubalus, 01 September 2008 - 08:33.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate